Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mert van az hogy a planetromeo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert van az hogy a planetromeon csak nagyon helyes pasik vannak nekem megg szinte nem akarnak visza írni látják a profilomba testesebb vagyok és ma egybe nem írnak vagy ha úrnak is olyan akaratlanul és picinko idő után nem vakaszol?!?

Figyelt kérdés

#meleg #társkeresés #plsnetromro
2017. máj. 29. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg látják valahol a helyesírásodat, és azért nem írnak inkább.
2017. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

gondolom troll kérdés, de ha tisztában is vagy azzal hogy nem vagy jó pali, akkor miért a nagyon helyesekre mész?

amúgy meg nem tudom hova tévedtél de planeten a helyes srácok letöltötték az első képet egy modellről amit kiad a kereső kb... a többi ronda.

de még mindig az a kérdésem, hogy ha te 5-ös vagy miért keresel 10-est?

2017. máj. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Mert megteheti bárki, az már más kérdés, hogy mit hajlandó megtenni érte, ezalatt arra célzok, hogy lefogyni, alakot formálni, igényesnek lenni etc...
2017. máj. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
1. Saját bevallásod szerint se vagy helyes. 2. A helyesírásod és a fogalmazásod alapján nem tűnsz különösebben értelmesnek sem. Utóbbit alátámasztja a puszta tény, hogy kiírtad a kérdést ebben a formában. Szerintem elég egyértelmű, hogy miért nem írnak vissza.
2017. máj. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#2-re reagálva. Miért gondolja azt minden csúnyácska vagy átlagos vagy megszomorodott srác, hogy mindenki aki fent van és helyes kamus?! Kaptam már olyan degradáló üzenetet a "kamupofámra" ismeretlentől, hogy nekem égett a pofám. Miért savanyú a szőlő egyeseknél ennyire de komolyan?
2017. jún. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló: Teljesen egyetértek veled! De az legrosszabb, mikor valakinek udvariasan nemet mondok, akkor elkezd hisztizni...vagy nem fogadja el, hogy nekem én nem akarok tőle semmit
2017. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor rám ír egy srác, oda van értem, megmondom neki, hogy más fajta srácok jönnek ne. Erre: Úgyis kamus vagy. :D


Meg mikor elküldök neki esetleg egy instagrammot, hogy megnyugtassam a lelkét, utána szégyenében meg nem mer írni már, legalább lenne benne annyi gerinc hogy: "bocsi" :D


Nagyon buta emberek vannak, főleg márcsak röhögni járok oda.

2017. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát mindenhol sok a buta és irigy ember sajnos:/
2017. jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el sportolni, mert később is így lesz. mindenki vékonyat keres sajna!!!! SPORT SPORT SPORT
2017. jún. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!