Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok az olyan fiúkról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan fiúkról, akik kapcsolatban vannak, de netes társkeresőn szinglinek adják ki magukat?

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 17:37
 1/7 A kérdező kommentje:

Ma egy fiút megtaláltam facebookon,kapcsolatban van.

Planetromeon pedig "egyedülálló"

2017. jún. 5. 17:38
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem erről az jön le, hogy nem őszinte. Persze attól is függ, hogy mennyi ideje van kapcsolatban (el is felejthette a társkeresőjét frissíteni, vagy nem volt ideje rá). De, ha már régóta kapcsolatban van, akkor azt nem lehet megmagyarázni a fent említett indokokkal. :D
2017. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, szíve joga.

De én próbálom kerülni őket, nem akarok belefolyni ezekbe.

2017. jún. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amióta párkapcsolatban vagyok, nem is léptem fel planetromeora. Így ott továbbra is szingli vagyok, míg facebookon kapcsolatban.
2017. jún. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Hányinger,gerinctelen,aljadék..
2017. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én akkor is fen lennék planetroemon,ha lenne valakim.

De kiírnám,hogy kapcsolatban vagyok.


Sokan sajnos nem őszinték.

De a barátja is bármikor felmehet,így előbb-utóbb lebuknak.

2017. jún. 5. 21:25
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon sokan ezt csinálják:)

Olyat is láttam már,hogy a pasija talált rá,amint ő is ismerkedett:D

Aztán még neki állt feljebb,miközben ő is ugyanezt csinálta.


Nagyon kevés meleg párkapcsolatban működik a monogámia.

Vannak,akik még beszélni sem mernek arról,hogy mással is szeretnének,ezért úgymond kettős életet élnek.

Van egy "otthoni" énjük,ami abból áll,hogy van párjuk,barátaik(akik persze mind monogámok,legalábbis ezt állítják magukról).

És van a "planetromeos" énjük,amikor egyedül vannak,felmennek,és megnézik van e friss hús a láthatáron.


Volt már szerencsém ilyen pasival beszélgetni,hogy miért él így,miért nem keres nyitott párkapcsolatot,ahol kölcsönösen elfogadják ezt.

Erre azt válaszolta,hogy ő nem akarja,hogy a barátja mással is legyen,meg az olyan rideg lenne...


No comment,ki érti ezeket...


Én nyitott vagyok,de ha hülyének néznek,az nem jön be..

2018. jan. 31. 02:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!