Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ennyire gáz, hogy kezdő vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire gáz, hogy kezdő vagyok?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam pasival, ezen szeretnék változtatni, több emberrel is egészen jól alakultak a dolgok, míg ki nem derült, hogy még sosem voltam férfival. Ekkor rövid úton le lettem koptatva, mondván, hogy nem fogják a drága idejüket egy kezdőre pazarolni.

27/F


2017. jún. 6. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ez hülyeség, azért dobtak mert még szűz vagy ??

max csak dugni akartak de rögtön és úgy voltak vele hogy nem adod könnyen magad

2017. jún. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 budaiz ***** válasza:
100%
Mindenki kezdő volt egyszer. Aki lekoptat ez miatt azt ne sajnáld. Ha sor kerül szexre nem kell rögtön dugással kezdeni. Finom kellemes együttlét ölelés csók simogatás egy kezdőnek jó rávezetés és lehet segiteni egymásnak élvezni.
2017. jún. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 budaiz ***** válasza:
100%
#2 lemaradt 19/f
2017. jún. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát hasonló cipőben vok :) Én is huszonéves...
2017. jún. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!