Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy van ez az aktív paszív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ez az aktív paszív dolog? Még kezdő vavyok bocsi? Mert én benne lennék mindkettőben

Figyelt kérdés
Még (u18 vagyok) fiatalocska fiucska vagyok. Azt vágom hogy a passzivot dugja az aktív, de ki-kit szophat le? Vagy vannak olyan fiuk is akik mind2-t csinálják?
2017. jún. 8. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én pl dugásban csak aktív vagyok, tehát én dugom a másikat és a seggem az szexuálisan tabu.

Viszont farkat szopni szeretek, néha még jobban szeretek szopni előjátékban, mintha engem szopnak.


Én azt mondom magamra hogy "dugásban aktív, aki szeret szopni is" vagy "uni/aktív" esetleg. A lényeg hogy a másik megértse hogy én mit szeretek.

25/f

2017. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincsenek ilyen általános szabályok.. Van egy olyan sztereotípia egyes melegeknél, hogy az aktív dug és ánuszt nyal, a passzív pedig szop és engedi magát megdugatni. Ez szerintem nettó fæszság! Párommal nálunk én vagyok a passzív, de az orálban ugyanúgy mindketten kényeztetjük egymást. El is hagytam volna már évekkel ezelőtt, ha azt várná el, hogy csak én szopjam őt, fordítva pedig nem kapok semmit. :D


27f m

2017. jún. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem szopni mindenki szeret... Hetero kapcsolatokban sincs olyan, hogy csak a nő kényeztethet orálisan.. a férfiak is szeretnek nyalni abban az esetben.

19/F

2017. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
utolsó: Teljesen egyetértek veled, de sajnos nemegy olyan aktívval találkoztam, aki azt várta (volna) el, hogy csak őt szopják le, miközben ő meg semmit nem tesz, csak megdöngeti a partnerét.
2017. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem van, de aktívként nem találkozok olyan aktívokkal :D
2017. jún. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!