Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy homoszexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy homoszexuálisként csak a passzív szerepet kívánom és kedvelem?

Figyelt kérdés
Igazán csak így tudok kielégülni. A barátom ezt nem hiszi el, ő uni. A kapcsolatunk így szakítással fog végződni. Félek attól azonban, hogy olyan, hogy csak aktív, nem is létezik. Eddig mindegyik kapcsolatomban előbb-utóbb előhozták, hogy legyek aktív szerepben is. De az nekem nem ad örömet. Kényszerből meg rossz az egész!

2017. jún. 8. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Mert ez egy létező jelenség.

Én meg csak aktív vagyok, barátom pedig csak passzív. Egyszer akarta kipróbálni fordítva kiváncsiságból, tudni akarta nekem milyen érzés lehet dugni. :D De aztán persze nem 3lvezte egyikünk se.

2017. jún. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Nem vagy egyedül ezzel az érzéssel. Én is azt szeretem ha elkapnak és az csinálja velem a partner amit csak akar.
2017. jún. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Mi nálunk a fodorított volt, uni voltam exem aktív. Azért elégé hiányzott is hogy aktív legyek. Egyébként viszont lehet találni full aktív/passzív srácot. Én pl pont olyan unikat nem nagyon találok akik pont középen lenének, és mindkét szerepet akarnák.
2017. jún. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
sziasztok En viszont soha nem is gondoltam arra hogy passziv legyek mert imadom az erzest amikor tolom befele vagy ahogy engedem be a tejet..
2017. jún. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Én is passzív vagyok, bár aktívot se találok :(

18F

2017. jún. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Én meg aktív voltam eddig, de mostanában kíváncsi lettem, milyen, ha én vagyok aki kapja. De egy full passzív sráccal járok össze, így ez eddig nem jött össze :D 27/f
2017. jún. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Én full passzív vagyok. Nemhogy nem tudnám elképzelni, hogy én legyek az aktív fél, kivitelezni sem tudnám.

Mindenki más. Jelen esetben ugye három verzió van.

Nincs ezzel gond, amíg mindenki ott van, ami őt kielégüléssel tölt el.

Egyébként személy szerint nekem fontosak a szerepek, csak olyannal jönnék össze/járnék össze, aki teljesen aktív.


Egyébként rossz kimondani, de hidd el, hosszútávon jobban jársz a szakítással. Inkább legyél szingli és majd szedjen fel egy 100% aktív srác, minthogy szenvedj. Ha megdugod a párod, akkor nemcsak lelkileg, hanem már testileg is így lesz. Nem éri meg. Mondjuk, első körben nem kell véget vetni a kapcsolatnak, próbálj meg vele beszélni. De, ha ennyire be van gyöpösödve, és kételkedik abban, ami neked örömet okoz... -sajnálni sem tudom a buta logikáját-, akkor hidd el, jobb lesz neked nélküle!

2017. jún. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Én full aktív vagyok és nem igazán tudnám el képzelni hogy valaki engem dugjon jobban élvezem ha én csinalom csak már egy ideje nincs senki akivel lehetne. 27 😉
2017. jún. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Maximilian01 ***** válasza:
73%
Én is passzív vagyok csak aktív nem akad mostanság Pedig ügyes lennék:)
2017. júl. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!