Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti összejönnétek 194 cm magas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek 194 cm magas passzív sráccal?

Figyelt kérdés
Ahogy a kérdésben is írtam, nem lenne zavaró egy kapcsolatban, ha a passzív fél lenne magasabb ? Aki hasonlóan magas aktív, annak milyen magas párja van ? Vagy aki ilyen magas passzívként annak milyen a társa ? Kort is írjatok légyszi.

2017. jún. 9. 01:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem,csak van akit izgat a gondolat,hogy egy magasabb pasival szexel:)

Pl engem:)

2017. jún. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%

11


A férfiasság sokszor össze van kötve a magassággal, izomzattal, viselkedéssel.


Játszhatod a hülyét, tettetheted a polkorrektkedőt, de igen, te is tudod hogy aktívként egy magasabb vonzóbb, mint egy alacsonyabb férfi.


Ez nem kizárólagos szabály, de ha megnéznénk 10 vagy 100 embert, akkor elég jól látható átlagokat kapnánk.

2017. jún. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#11 nem volt ilyen jellegű töltete a kérdésnek. Hogy kinek mi az tényleg nem igen magasság szempontja. Engem az összkép érdekelt :D

2017. jún. 10. 00:29
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Imádnám!!:) F 25
2017. jún. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 ftf1983 ***** válasza:
92%
Nem a magasságon fog múlni, hogy bejön vagy nem
2017. jún. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Összejönnék, de állva valószínűleg nem tudnám megdugni. Hacsak nem annyira széles terpeszben áll. :-D De voltam már magas passzív sráccal, ágyban fekve vagy kutyapózzal megoldottuk. ;-) Magas, vékony, fiatal passzív srácok írhatnak! ;-)
2017. szept. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 youngboy26 ***** válasza:
100%

Engem izgatna a magas srácok max. 185-190.

E felett engem zavar, hogy nagyon magas.

Amúgy a meleg helyeken van is két ismerősöm, aki magas és passzív.

A magas aktívak sokan preferálják.

Irhattok, Bp-27 esztendős.

2017. szept. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!