Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi változhatott meg azóta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi változhatott meg azóta ennyire? Legalább tudnám az okát. Részletek lent:

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: kb. 1-1,5 éve egy nagyon cuki fiú, aki nekem is tetszett, rámmosolygott, amiből számomra egyértelművé vált, hogy én is bejövök neki. Valahol a közelemben dolgozott, de nem tudtam, hogy pontosan hol. Ezért próbáltam mindenáron a nyomára bukkanni a neten, hogy írjak neki, de nem sikerült. Sokáig a nevét sem tudtam, utána meg nem találtam meg Facebook-on, a vélt ismerősei ismerősei között sem. Ekkor elhatároztam, hogy felírom egy cetlire a nevem és az E-mail címem, és ezt a papírkát mindig magamnál tartom arra az esetre, ha újra összefutnék vele véletlenül, akkor valami ürüggyel a kezébe adjam, és tudjon nekem írni. Végül mikor már kb. feladtam, pár napja összefutottam vele, és minden bátorságomat összeszedve, elmondtam a "mondókám", és odanyújtottam neki a cetlim, de erre ő kitalált valami kifogást, és egy csúnya kimért mosollyal elköszönt. Én meg nem értem, hogy mi változhatott így meg, hiszen alig, több, mint 1 év telt el, és most úgy beszélt velem, mintha kifejezetten ellenszenves lennék neki. Van valami ötletetek? Legalább tudnám, hogy mi történt...

2017. jún. 14. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Félreérthetted az egy évvel ezelötti mosolyt, vagy nem meleg.
2017. jún. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt azért nem hiszem, mert soha nem mosolygott rám fiú előtte, meg azóta is csak egyszer. Ahogy meglátott ez volt az első reakciója, pedig véletlen találkozás volt, nem mutattak be egymásnak.
2017. jún. 14. 18:29
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Emlekszem rad.. Anno leirtad ezt egy kerdesben, mar akkoris azt mondtam h azert mert valaki radmosolyog nem azt jelenti h bejosz neki... Kedvessegbol is lehet mosolyogni, ez kozel sem olyan egyertelmu mint aminek te gondolod valamiert.. Na m1 lehet azota van valakije (akar meleg akar nem az most mind1)
2017. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? NEkem riasztó lenne egy ilyen.. Mármint ha tudnám, hogy kutatott, cetlit tart magánál, stb. A mosoly meg tényleg nem jelent semmit. Vagy ha igen akkor én nem értem, mert sokan mosolyognak rám is az utcán :D
2017. jún. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De kedves utolsó. Mégis hogy próbáljak akkor megismerkedni vele? Nem azt mondtam, hogy azért adok cetlit, mert ismerkedni akarok, hanem, hogy segítségre lenne szükségem valamilyen ügyben (ami kapcsolódik a munkájához, csak azt nem akarom leírni mi), és azért írjon rám. És te fiú vagy, és a fiúk mosolyognak rád az utcán?
2017. jún. 19. 19:58
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok és fiúk mosolyognak. Így más. NEm derült ki, hogy mit mondtál. Azt hittem ezt... :)
2017. jún. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!