Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Segítség, Megcsaltam a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, Megcsaltam a barátomat, hogyan magyarázzam az eltűnésem okát?

Figyelt kérdés

Megcsaltam a barátomat :( Van egy régebbi ismerősöm/meleg barátom akibe korábban szerelmes voltam, de már nem. A mostani páromat szeretem méghozzá szerelemből :( Viszont megcsókoltam azt legjobb barátomat és ha rajtam múlik akkor szex is lett volna, de ő akarta abba hagyni. Utána jöttem rà,hogy ez mekkora hiba volt és nem is értem miért akartam vele..amikor elképesztően boldog vagyok a párkapcsolatomban és nagyon szeretem a páromat :( annyira bűntudatom van. Napok óta lassan 1 hete,hogy ezen rágódom és görcsben van a gyomrom, nem merek a barátom szeme elé kerülni :( 8 napja nem láttuk egymàst és nem is mondtam neki hova megyek, miért nem alszom nàla. Szinte már együtt éltünk :( annyira megbántam mindent ;( nagyon félek,hogy szakítani fog velem vagy ordibál majd, vagy kiakad ràm,számonkér ;( nem akartam neki fájdalmat okozni, de nem merek elé állni és úgy csinàlni mintha nem történt volna semmi. Az eset óta egy barátomnál vagyok, most még maradhatok nàla, de beszállok a költségekbe :( a párom folyamatosan keres,hívogat, facebookon,viberen, smsben, elment a nővéremhez is, mert keresett nála, és felhívta a nevelő apámat is. :( De ő nem tud semmi, senkinek nem merem ezt megmondani :( nagyon szégyellem magamat ;( nem akarom elveszíteni a barátomat, nekem ő a mindenem. Annyit írtam a szerelmemnek,hogy egy barátomnál vagyok, most időre van szükségem. ;( azt hiszem megakar keresni, mert írt smst hogy ha nem veszem fel vele a kapcsolatot akkor is megtalál és most már mindenképp magyaràztot akar kapni és hogy nagyon dühös ;( most mi lesz ha elmondom neki,hogy megcsaltam? :( tényleg nagyon szeretem őt ;(

2 éve vagyunk kb együtt :( mit tanácsoltok? Hogyan mondjam meg neki mi volt..? Vagy hazudjak neki valamit? :(


Ma már kéne vele beszélnem legalább telefonon :( vagy vissza kéne mennem hozzá..nem tudom hogyan tovább ;((


23F/passzív


2017. jún. 14. 20:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Ha már megcsaltad ennyivel tartozol szerencsétlennek,hogy elmondod..
2017. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

Mond el neki hogy megcsaltad. Ha nem akar elhagyni ezèrt akkor hagyd el te őt. Jobbat érdemel nálad.

#Hímk*r*va

2017. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Orultseg123 ***** válasza:
56%

Miert kell egybol lek.urvazni? Idiota.


Kerdezo, mondd el neki! Es az lesz a legjobb! Elobb utobb ugyis kiderul.

2017. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Orultseg123 ***** válasza:
34%
Ferfiak nem kur.vak, amugyse😂😂😂
2017. jún. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Nem baj,ha le*zol nem fogom magamra venni. Tudom,hogy megcsaltam,de nem merem neki elmondani :( nagyon dühös lesz már azért is,hogy eltűntem. ;( és félek tőle,hogy kiabál, otrombán beszél majd ;(


És ha hazudnom kéne ti mit tudtok ajánlani? Nem akarom,hogy szakítson velem. ;(

2017. jún. 14. 21:04
 6/27 anonim ***** válasza:
81%

Azért ìrtam hogy hímk*r*va.

Mert a kérdező az. 😂😂😂

2017. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
hímri**nak nevezik, de nem vagyok az.
2017. jún. 14. 21:06
 8/27 A kérdező kommentje:
Oké, de ma beszélnem kell vele és lehet 10kor elmegyek hozzá addígra kb otthon lesz. De gondolkodom,hogy hazudnom kéne valamit.. De mit?? ;( nagyon szeretem őt és nem akarom,hogy ordibáljon,haragudjon rám.
2017. jún. 14. 21:12
 9/27 anonim ***** válasza:
69%
Mondd az igazat. Max ferdits egy kicsit hogy részeg voltál, ő nyomult.
2017. jún. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nem akarok ferdíteni, mert az ugyan az..megcsaltam. Ez nagyon kiborítaná ;(
2017. jún. 14. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!