Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy egy "jó pasi" randira hív egy szürkeegér pasit?

Figyelt kérdés

Tehát akik között külsőleg nagy különbség van. Én azt látom, hogy a melegeknél általában mindenki magához hasonlót keres.

Szóval jól érzem, hogy ez inkább csak szórakozás, poén kategória és nem gondolja komolyan?



2017. jún. 15. 18:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
Így belegondolvàn, és teljesen rossz indulat nélkül. A szép emberek nem szép pärt szeretnének maguknak? Nincs joga senkinek a màsiktól elvenni azt a jogàt, hogy õ egy szép emberrel legyen együtt. És esetlegesen csak szánalomból legyen a kevésbé szebbel. Ez most nem felszínesség,de szerintem ez az igazsàg.
2017. jún. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nem szép, ha valaki szánalomból van együtt valakivel.

De ki tudja, az adott szép ember mit tart szépnek. Senki sem veheti el a jogát, hogy olyan srácot válasszon magának, amilyet szeretne. Mindenkinek más a szép. Persze, van akire mindenki azt mondja, hogy szép, és van akire még Teréz anya se, de akkor is.

Szóval, ha egy kevésbé szép és egy szép ember vannak együtt nem kell azonnal begurulni, hogy a kevésbé szép megfosztotta a szépet a szabad párválasztás jogától. Ki tudja, kinek mi a szép?


Te meg kérdező ne aggódj. Add magad, és lesz ami lesz! Sok szerencsét:)

2017. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%

Én erről könyvet tudnék írni:D

Száz meg száz üzenetet kapok az appokon, hogy ilyen meg olyan szép vagyok, de akik meg nekem kellenének nem velem vannak, hanem hát fogalmazzunk úgy hogy nem túl esztétikus külsővel megáldott egyénekkel:D Úgyhogy igen, létezik:D

2017. jún. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%

Bírom ezt a nincs szép, mert mindenkinek más a szép kijelentést, amivel nyugtatja magát 1-2 ember..

Hogy ne lenne szép meg csúnya ember? Csak genetika.. Egy kapafogú, pattanásos, sápadtbőrű aránytalan arcú srácot senki nem fog szépnek látni, hiába hangoztatják neki, hogy majd valakinek ő lesz a legszebb.

Kérdező, ha van önkritikád és tényleg "szürkeegér" vagy akkor nagy szerencséd van. :D

Viszont ha csak leszólod magad miközben helyes vagy, akkor tök feleslegesen izgulsz.. :)

2017. jún. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
88%
BÁRMI lehet, mert neki lehet, hogy te vagy a szép!!!
2017. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi lett végül a jó pasival?
2023. aug. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!