Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha egy srác (20-on éves) nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác (20-on éves) nem adja meg facebookon az érdeklődésnél, hogy nők, szerintetek mennyi az esély rá, hogy meleg/biszex?

Figyelt kérdés
Azért írtam a kort, hogy nem idősebbekről van szó, hanem akik már ebben nőttek fel. Melegek nem szokták megadni legtöbbször, hogy férfiak, de a hetero srácok sokszor beírják, hogy nők. Vélemény?

2017. jún. 18. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokszor gondolkodtam ezen, de önmagában ez még nem kiindulópont.

Sok ismerősöm van, aki szintén nem adta meg, de mégsem melegek, és szerintem fordítva is akad jópár.


Ha van rá lehetőséged próbáld meg megismerni a srácot, mert ez sajnos nem mond sokat az irányultságáról :/

2017. jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok de szerintem nekem sincs megadva...mivel nem is tudtam, hogy ilyet be lehet állítani :D

Lehet, hogy az a srác se tudja, hogy be lehet.

Egyébként meg egy jó tanács:sose bízz abban ami az interneten van egy emberről. Bárki írhat magáról bármit ;)

2017. jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat en amikor eldöntöttem magamban, hogy meleg vagyok, akkor levettem az érdeklődésemet, de ez nem garancia semmire 😕
2017. jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs megadva a szexuális beállítottságom, nem látszik a profilomon.


19/F/M

2017. jún. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre szerintem sem lehet adni, nálam sincs megadva semmi.
2017. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit nem jelent hogy nem adta meg. Nem mindenkinek a facebookon zajlik az élete, és nem mindenki ad vicceskedő választ.
2017. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Homo Phil ***** válasza:
100%
A meleg/biszex ismerőseim 99%-ánál az van beírva, hogy "nők" :-)
2017. jún. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hulyeseg, ne a feszbukon elj, amit ott latsz annak a nagy resze amugy is vetites. 24/F
2017. jún. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!