Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tennél, ha egy a hátadnál/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha egy a hátadnál/melletted álló srác diszkréten elkezdené simogatni a heréid, feneked utazás közben szorosan összesimulva egy túlzsúfolt buszon?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok ki, hogyan reagálna egy ilyen esetben ha az illető:

- Vonzó számodra

- Szimpatikus

- Antipatikus


2017. jún. 19. 10:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Akkorát rába..nék, hogy egy foga sem maradna az elfajzott po....ban
2017. jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Diszkréten könyökkel kiverném a fogait.
2017. jún. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Finoman közölném vele, hogy ha nem akar sittre jutni zaklatásért, akkor rohadt gyorsan hagyja abba.

Ennek egyszerűen nem ez a módja. Ha valaki bejön, meg is lehet szólítani, és ha kölcsönös a szimpátia, egy órán belül mehet a hancúr.

2017. jún. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Megkernem hogy hagyja abba, barátom van.

18/F

2017. jún. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Volt egy eset, hogy elég furán közel éreztem a lélegzetét valakinek, persze valószinüleg nem akart ilyesmit csinálni, de azért megfordult a fejemben, hogy elég durva lenne.

Szerintem ha velem történne ilyen, ha valaki olyan, hogy nagyon tetszik akkor talán elpirulnék és odébb állnék, ha meg nem tetszik, akkor beijednék és elgyúródnék jó messze amennyire csak lehet :D

2017. jún. 19. 11:22
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Anyádat fogdossad te rohadt szatír. Kiverném a fogaidat, ha velem csinálnád ezt.
2017. jún. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Izgatna, ha tényleg 10/10es, de nagyon zavarban lennék és mondanám, hogy fejezze be. Hát azért egy normális pasi nem csinál ilyesmit.:D
2017. jún. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Diavolino44 ***** válasza:
89%
Alapbol nincs semmi bajom a melegekkel, de ezt a fajtat lonem bele a dunaba, szoval csak ugy random ne kezdj el ferfiakat, mert az allkapcsod a patkan landol.
2017. jún. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem egy-ket normal valaszt megkaptal fentebb. Bar mindegyik eseten a traumatologian kotnel ki, de nincs ezzel baj.

S ez fuggetlen attol hogy homokos-e az alany vagy sem. En hetero ferfikent nagyon rosszul turnem ezt egy buszon, de valojaban egy notol se szeretnem. Ahogy en se nyulok egy szoknya ala se barmennyire izgato. Ennek nem ez a modja.

2017. jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat! :)

Bár nem voltam elég egyértelmű, a kérdésem inkább melegekre irányult(Homoszexualitás kategória), hogy melegként, hogyan reagálnál.

#7. "Erről az fantáziál aki ezt akarja csinálni"

Bocsi, de az, hogy érdekel mások véleménye bizonyos szituációkról még nem azt jelenti, hogy ilyet akarnék csinálni.

Nyilván nem normális az ilyesmi de azért előfordulhat, bár normális pasi szerintem sem csinál ilyesmit. :)

2017. jún. 19. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!