Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek ti kipróbáltátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek ti kipróbáltátok nővel, mielőtt rájöttetek, hogy a férfiakhoz vonzódtok?

Figyelt kérdés
2017. jún. 19. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

A-a.

A heterók sem próbálják ki férfival, hogy tudják, mi a pálya :D érdekes is lenne.

2017. jún. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha.. a gondolat is taszító.
2017. jún. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
nem
2017. jún. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen, rá is ment 3 év az életemből.

Lassan 10 éve voltam 18, akkoriban még visszafogottabb volt a meleg társadalom, tudtam magamról, hogy meleg vagyok de gondoltam ha nagyon akarom akkor nem leszek "ilyen", "normális" leszek. A sok pozitív önszorgalom meg is hozta gyümölcsét megismertem egy lányt. Mivel viszonylag jóképűnek mondott srác voltam/vagyok, nagyon szép barátnőm lett. Hosszú szőke haj, kék szemek, örült is neki anyám, apám meg a haverok, csak valahogy én nem voltam elolvadva, de dumáltam magamnak a sódert. Szereted, tetszik, szép lány stb.


Telt az idő húztam ameddig tudtam de eljött az idő az első szex re. 1 hétig nem vertem ki előtte, amíg zuhanyoztam éreztem ha kettőt rántanék elsülnék, mikor elkezdtük egymást vetkőztetni mintha már 6 orgazmusom lett volna előtte, 2 óra csókolózás után sem állt fel, így az első kör meghiúsult.


Később ismét neki láttunk és akkor rájöttem ha lehunyom a szemem és egy fiút képzelek magam elé, bemerevedek. Sikerült is, volt boldogság.. Aztán 2,5 évig voltunk együtt, 2 hetente szexeltünk (1 hétig sose vertem ki előtte), csakhogy idővel a làny egyre többet akart látni, én meg egyre kevesebbet.


2 év után rájöttem, hogy hiába mondom magamnak hogy milyen jó csaj stb, már magam sem veszem komolyan.. És akkor kezdtem elismerni magam előtt, hogy nem megy nekem hiába próbálok én sajnos nem leszek heteró..

Belegondoltam abba is, egyáltalán mit csinálok? Milyen ember vagyok? Elveszem a lehetőséget egy szép lánytól, hogy boldog legyen csak azért mert nembírom elfogadni, hogy meleg vagyok..

És itt megtört a jég szakítottam vele, elmondtam neki mindet. Sírt, de megértette, barátok is voltunk sokáig, csak később az új pasija miatt eltávolodtunk. Én meg a szakítás után találtam egy srácot, amikor szexeltünk olyan nyugodtságot, otthonérzést éreztem mint még soha.


Végezetül, minden meleg tudja magáról, hogy mi a szitu, és azt is, hogy egy fiúval kell boldog legyen.

Ha így érzel, tégy is így!:)

2017. jún. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó: ezt a hozzászólást annyira jól összeraktad, hogy esküszöm, hogy lementem és ezt fogom annak a képébe tolni, aki nem hiszi el, hogy ez nem választás kérdése. Köszi és sok boldoságot az életben! :)
2017. jún. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 budaiz ***** válasza:
100%
#6 köszi a hozzászólást. Nagyon jól leírtad sokunknak lehet ez tanulságos.
2017. jún. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6-os vagyok.

Nagyon szívesen, ha ilyen témába kerülök, vagy coming out-olok valakinek, igyekszem beszélni erről.

Ugyanakkor, mára már egyre jobb a melegek helyzete, remélem egyszer eljutunk arra a szintre, hogy nem kell félnünk melegnek lenni.


Valaki kérdezte priviben, hogy van-e barátom:

Igen, van! 4 éve múlt, és boldog vagyok vele. :)

2017. jún. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, több lánnyal is voltam együtt testileg, sőt lelkileg is. Pedig már akkor is tudtam, hogy meleg vagyok. Akkor éppen ez esett jól. Most egy 20-25 év körüli srácnak örülnék. Aki nem csak szexelni, akar, hanem szeretni is.
2017. jún. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
voltam lánnyal de csak orálig jutottam
2017. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!