Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Nektek milyen érzés,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Nektek milyen érzés, mikor az öltözőkben látjátok a sok pasit ott öltözni mellettetek?

Figyelt kérdés
Nem használjátok egy kicsit ki a helyzetet? Meg pl hogy a fiús haverokkal közelebbi viszonyban vagytok, mint pl a lányok?

2017. jún. 22. 12:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Én tapasztalataim alapján. Általában a meleg srácok kicsit kínosan érzik magukat az öltözőkben.
2017. jún. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
igen, az elsőnek igaza van abban hogy sokszor kínos, főleg amikor a k**va helyes osztálytársad éppen öltözik és te odanéznél, de tudod hogy nem nagyon szabad mert ki tudja mi lenne belőle :D de ezzel sajnos nem lehet mit csinálni..egyszerre szeretném is és nem is szeretném látni.de leginkább kínos.
2017. jún. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka a szép fiú test, ezért ha olyat látok bizony megnézem alaposan.
2017. jún. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Egyszer konditerem után az öltözőben voltam, már húztam fel a cipőmet. Ekkor jött ki a zuhanyzóból egy szép testű fiatal férfi. Teljesen meztelenül volt, törölközött, öltözködött. Egy pillanatra megragadta a figyelmemet a teljesen csupasz, szép és vastag farka. Alig tudtam levenni róla a szememet, mert férfi szemmel is szép volt. Aztán csak arra gondoltam, hogy a barátnője mekkora mázlista lehet. Nem akartam bámulni, nem is tettem azt, csak úgy a szemembe égett.
2017. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak én tanultam meg úgy csekkolni a srácokat hogy ne vegyék észre? Egy tele lévő tesi öltözöben is simán csekolok egy srácot és 10 év alatt egyszer se vettek észre.
2017. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hú én feszélyezve érzem magam mindig. Nem azért mert nem szabadna vagy ilyesmi, hanem mert szégyenlős típus vagyok... És van egy osztálytársam, aki mindig bámul... Pedig tuti nem meleg és 0-hoz közeli az esélye, hogy bi...


Előzőnek:

Egy tömegben könnyebb észrevétlen pillantást vetni másra, mintha 5 fő lenne bent (nálunk általában kevesen öltöznek), ezért lopnak a zsebtolvajok is tömegekben, nem pedig egyedül sétálóktól (jó tőlük is lopnak, de érted :D).

2017. jún. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
98%
Ott is simán megoldom, tavaly összevont tesi volt 35 fővel, most máshogy van csinálva és 5-en öltözünk maximum de van amikor kemény 3-an.
2017. jún. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%

Egyfelől jó, mert lehet nézni a jó pasikat, azért vannak bőven főleg a fiatalok között. Meg jó érzés ennyi férfi között lenni, valahogy felizgat alapból a helyzet biztos a tesztoszteron szag miatt.

Másfelől viszont aki nem túl magabiztos vagy testképzavara van az féltékeny lehet a jobb testű meg nagyobb farkú fiúkra. Meg ugye melegeknél ott az érzés, hogy itt a sok jó pasi de nem lehet velük csinálni semmit mert ugye nyilvános helyen vagyunk, meg a többség úgy is heteró.

Szóval jó is meg rossz is.

2017. jún. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
99%
Ugyanolyan érzés, mint egy uszodai zuhanyzóban vagy egy nudista strandon, szaunában. Természetesnek tartom, ha megnézik azt, akinek szép teste, esztétikus szerszáma van. Az utcán is megnézik a többiek azt, aki eltér az átlagtól - bármilyen értelemben -, miért ne tennék egy öltözőben?! :)
2017. jún. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
98%
Azzal nincs is semmi baj. De a heteró pasik nem mindig nézik jó szemmel ha egy meleg srác vagy akármilyen srác jobban megbámulja őket.
2017. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!