Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Nektek milyen érzés,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Nektek milyen érzés, mikor az öltözőkben látjátok a sok pasit ott öltözni mellettetek?

Figyelt kérdés
Nem használjátok egy kicsit ki a helyzetet? Meg pl hogy a fiús haverokkal közelebbi viszonyban vagytok, mint pl a lányok?

2017. jún. 22. 12:17
1 2
 11/17 budaiz ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem zavaró együtt öltözni vetkőzni pasikkal. Lopva nézgelődsz és nem egy folytában bámulod a másik tetét ezt nagyon nem lehet észrevenni. A heteó pasik is oda oda pillantanak a másikra. Persze más szemmel mint egy meleg.

Meleg előbb zavarba jön jobban feszélyezi a helyzet de meg lehet szokni.

Suli tesi öltözőben nézgelődtem ahogy lehetőség volt rá uszodában haverokkal öltözök vetközök és nem zavar a helyzet.

2017. jún. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem hoz zavarba, es jolesik nezelodni, ki milyen adottsagokkal bir. 24/F
2017. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%
leszarom általában. ritka hogy tetszik valamelyik
2017. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte izgatott engem is viszont néhány év alatt már láttam annyi férfi testet, hogy már nem igazán érdekel, meg általában mindig az van bennem hogy láttam már ennél jobbat is.

18/f

2017. jún. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
97%

1-es vagyok.

Néha-néha szét nézek. de sose láttam semmi jó. Mert mindig csak vén fazonokat láttam. :P

2017. jún. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig kínosan érzem magam, félek ne hogy felizguljak rájuk :DD De hát ki tudja lehet elöbb fog felizgulni rám mint én rá :P 25/f :)
2017. jún. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 ftf1983 ***** válasza:
100%
Melegként egy öltözőben kifejezetten jó, hiszen lehet nézelődni és bizony szépeket lehet látni. Az edzőteremben ahova járok a törzsvendégek tudják rólam, hogy meleg vagyok és rohadtul nem érdekel senkit. Teljesen véletlenül sok meleg jár oda. Ami kicsit fura, hogy az öltözőben a heterók nem szemérmesek és simán vannak egy szál farokban, ellenben a melegek full zavarban vannak és nem győzik takargatni magukat.
2017. jún. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!