Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív fiúk ti meg szoktátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív fiúk ti meg szoktátok köszönni az aktív munkáját?

Figyelt kérdés
Én mindig kifejezem a hálámát.

2017. jún. 30. 12:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még szűz vagyok, de mindig úgy képzeltem el, hogy majd (szóban is) megköszönöm, miután végeztünk.:3
2017. jún. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Mit köszönjek meg rajta? Mindketten élveztük, úgyhogy nem tartozom semmiért sem jobban köszönettel, mint ő nekem... :D
2017. jún. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Minden nap meglepődök egyes melegek roggyantságán.

Nekem szinte csak meleg barátaim vannak, de soha nem volt ilyen hülye agymenéseik...pedig sokat beszélgettünk a témáról.

De némelyikőtök( és most egy meleg barátomtól idézek) csak dugásra születik a földre, de mint ember egy nulla.

2017. jún. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
utolsó: melegként mondom, hogy igazad van neked és a barátodnak.. pacsi! :)
2017. jún. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Fura kérdés.

Én meg szoktam néha, de nem azért mert aktív, hanem mert örülök neki hogy velem van már másfél éve és örülök minden egyes alkalommal neki amikor szeretkezünk. És ő is meg szokta köszönni pedig én "csak" passzív vagyok. Nálunk ez így természetes.

2017. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

4-es. Hát köszi.

Ők szerencsére azok az emberek, akiknek sikerült hozzájuk hasonló, tervekkel rendelkező embert találni, és párkapcsolatban tudnak élni.

Nem csak a kalandokra vágyó emberkéket kifogniuk.


Amit nem, félreértés ne essék, semmilyen nemi identitással élő embernél nem vetek meg, de néha már nagyon meredek életszemlélete van 1-1 homoszexuálisnak. És ezért pont h a többi meleg srácot sajnálom.

2017. jún. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem, a szememben ő nem Isten, vagy ilyesmi. Nem tartozok neki hálával. Ő nem felsőbbrendű, az a lényeg, hogy mind a ketten élvezzük. Annyi köszönni valóm van, hogy én kéretem magam, mindig az aktív ír rám és ő kezdeményez és ő biztosítja a helyszínt, de ez még nem ok arra, hogy hálás legyek.
2017. jún. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg komolyan nem értem, hogy sok passzív miért érzi magát alsóbbrendűnek. Egy nő sem alsórendű a férfihoz képest. Ha hálás is vagyok, nem azért mert aktív, hanem mert törődik velem és szeret és én is szeretem. (egy alkalmi kapcsolatban is lehet szeretetet adni)
2017. jún. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kis faluban élek ahol nem divat hogy fiúk együtt élnek, párkapcsolatosdit játszanak. Itt mindenki a családjával el.

Ha egy évben van egy két szex az már nagyon jó.

Bármilyen hihetetlen nem mindenki nagyvárosokban el.

2017. jún. 30. 16:56
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Az, hogy kis faluban élsz, max a melegség felvállalásánál számít. Én is faluban élek, mégis rendben van a szexuális életem.
2017. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!