Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Én egy 50 év feletti úr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyalabácsi kérdése:

Én egy 50 év feletti úr vagyok, és van egy olyan problémám, hogy ha helyes 20 év körüli srácokat látok akkor merevedésem lesz, ez most normális? Beteg vagyok? Munkámból kifolyólag sok emberrel találkozom.

Figyelt kérdés

2017. júl. 1. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem igazán normális,mert valószinű meleg tetszik lenne,de annak örüljön,hogy még ötven évesen azon a bizonyos ponton is merevedik,mert egy munkatársam pont ötven éves és azt mondta neki már csak max a nyaka merevedik:)
2017. júl. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Jaj Gyula bácsi, ne tessék már ötvenévesen ilyen butuska lenni :D Ha megfázott, az betegség, akkor beteg. Az hogy srácokra merevedik teljesen más téma :D
2017. júl. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Hát sajnálom Gyulabácsi, hogy nem rám tetszik merevedni, a bácsi pont nekem való lenne.
2017. júl. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Testileg 50, szellemileg 13.
2017. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A merevedés után lemaradtam... >.<

Hol is van a probléma? :D

2017. júl. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanár vagy pap?
2017. júl. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jöjjön össze egy sráccal aki addig csinálja magának ameddig térde nem rogyik az élvezéstől és mégtovább. Utána biztos kevésbé fogják érdekelni más srácok.
2017. júl. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

ja beteg vagy

agybeteg

2017. okt. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!