Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A barátomnak fura szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak fura szexuális vágya van xD Nekem legalábbis fura nem igazán értem ti megtennétek neki?

Figyelt kérdés
Találtam pár fura videót a laptopján az előzmények között és rákérdeztem h ez most mi... és azt mondta azt szeretné h ha pl nálunk vagy náluk talizunk akkor nyalogassam a talpát meg a lábfejét meg a lábujjait szopogassam meg puszilgassam stb. És nem tudom nekem nem túl guszta de ha nagyon akarja ráveszem magam csak nem vágom miért annyira jó ez neki. Ti már csináltatok ilyet v vki el tudja magyarázni nekem miért olyan jó ez? xD Ti megtennétek neki? Fél éve vunk együtt 20 évesek vunk és am nagyon szeretem meg minden csak hát... ez nekem új xD

2017. júl. 2. 18:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Mindenkinek más a fétise őt ez izgatja
2017. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod akkor nem csinálod.. ha szeret meg kell értsen.

Ezt nem lehet elmagyarázni.. maximum úgy,hogy azért akarja ezt mert őt ez izgatja. De, hát.. ez elég fapados magyarázat.

Én sem tudom megfogalmazni miért jön be ha harisnya van egy lányon.. valamiért mégis bejön. :D

2017. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
És a válaszom attól függetlenül is válasz marad, h én bi vagyok..
2017. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3 igaz végül is így is hozzá lehet állni xD

Amúgy nem arról van szó h annyira nem akarom megcsinálni csak egyrészt nem értem másrészt meg nem tudom hogy csináljam úgy hogy jó legyen neki :S

2017. júl. 2. 18:27
 5/13 A kérdező kommentje:
harmadrészt meg kíváncsi vok h mások találkoztak-e már ilyennel
2017. júl. 2. 18:28
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A lábfétis egy létező és elég elterjedt dolog. Attól függetlenül, hogy engem személy szerint a hideg kiráz tőle mindkét irányba, még nem gáz. Gondold át, hogy neked ez belefér-e. Vagy mondjuk próbáljátok ki fürdés közben.
2017. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Lábfétis, nekem is van, beindítanak a szép lábfejek bár azért esetemben ez nem olyan erős. Olyan ez mint mikor valamelyik testrész különösen tud tetszeni valakin, egy jó popó, egy szép szerszám stb.

Régóta megvan nálam de sosem foglalkoztam vele, elképzelhető, hogy tudna ez fejlődni, de nem nézek kifejezetten ilyen videókat meg ez a nyalakodás rész nem vonz.

De a barátom lábfejét én is szeretem simizni tapogatni, nálam ez ennyi.

Szerintem nincs ebben semmi visszataszító, de csak akkor csináld ha tényleg benne vagy, max kipróbálod aztán ha nagyon nem jön be nem csinálod.

2017. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátodnak lábfétise van :) Nem olyan ritka ez, nekem is van pl. Ha nem idegenkedsz ettől eleve, akkor sztem próbáld ki, lehet élvezni fogod xD
2017. júl. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11%
Dobd ki az ilyen beteg embert és keress egy normálisat.
2017. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%
Én szeretek talpat nyalni és lábujjat szopogatni, főleg nagy lábakat.
2017. júl. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!