Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Ti hogy kezelitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ti hogy kezelitek ezeket a helyzeteket társkeresőn?

Figyelt kérdés

Nem csak a planetromeo-ról beszélek, hanem más társkeresőkről is, mert ott is gyakoriak ezek. De ezek a dolgok csak nekem frusztrálóak? Csak én érzem ezeket lekezelőnek?

Mikre értem:

- egy sima "bocs nem"-re sem méltatja valaki a másikat

- se szia se helló, egyből "kép????", aztán ha nem tetszik neki, válaszra sem méltat

- akivel el lehet beszélgetni, de egy idő után már nem ír vissza, el se mondja, miért, elolvassa az üzenetet, és nem ír többet már vissza

- aki többször rátok ír, hogy találkozni akar, de persze találkozásra még 5 perc ideje sincs soha

- aki képet kér, közben meg neki sincs

- aki megnézi a profilotokat, és ha valami nem tetszik neki, az üzenetet olvasatlanul törli a francba

- el se olvassa a profilt, és rád ír, hogy ismerkedne, közben pedig 30 évvel túllépte a megadott korhatárt


stb.


Értem én, hogy tovább kell lépni, de csak szerintem idegesítő, és kiábrándító jelenség ez? Hogy sokakban még ennyi emberség sincs? És a többség párkapcsolatot (is) keres! Mégis ki akarna olyan emberrel párkapcsolatot, aki még ilyen kisebb gesztusokra sem képes?

Arról nem is beszélve, hogy végtelen számú embert sem lehet letiltani, a legtöbb oldalon van egy maximum, hogy mennyi embert tilthatok le.


Ti hogy kezelitek ezeket a helyzeteket? Továbbléptek, vagy titeket is idegesít?

Voltatok olyan helyzetben, amikor eléggé csalódottak voltatok, vagy nagyon mérgesek?



2017. júl. 5. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőn az ilyen hulladékok többsége a kigyúrt, izmos szőke herceget várja fehér lovon, aztán ha valaki nem passzol picit a képbe, azt semmibe se veszik.

Ismerős helyzet, de ezzel nemigazán lehet mit kezdeni. Ezek tipikusan olyanok, akik ha találnak is kapcsolatot, max 1 év után ismét szinglik, mert nem bírják elviselni, hogy másnak az igényeire is tekintettel kell lenni. Tapasztalat.

2017. júl. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Én is társkeresőn találtam meg a szerelmem, szóval a lényeg, hogy kitartóan kell keresgélni. Aki szavakkal vagy tőmondatokkal válaszol, vagy így ír rád, azokkal eleve nem is érdemes foglalkozni, csak aki képes megfogalmazni értelmes mondatokat.

Anno én is sok ilyen bosszantó szituáción átvergődtem magam, de hidd el előbb utóbb rádmosolyog a szerencse illetve remélhetőleg utána szerelem is. Próbáld lazán kezelni az egészet, nem görcsölve és akkor több esélyed van. Ja és alapszabály, hogy ha tényleg komoly kapcsolatot keresel, akkor (fél)meztelen képekkel operálóknak el ne hidd, hogy tényleg ők is komolyt keresnek, mert általában mindez kamu. Tisztelet a kivételnek.

2017. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólóknak teljesen igazuk van. Ugyanúgy érzek ezekkel kapcsolatban, mint te. S én úgy is döntöttem,hogy nem teszem ki magam annak a lélekrombolásnak.
2017. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

nagyjából ugyan arra a dologra terjed ki az összes probléma. Engem ne nézzenek hülyének. Én megvárom, hogy a másik pasi írjon rám és csak akkor küldök képet, ha küldött ő is. És csak ha normális képet küld. A legidegesítőbb dolgot kihagytad, amikor rettenetesen elmosódott vagy napszemcsis képet küld magáról. Ismerkedjen ilyennel a rák, ha ennyire szégyelli a pofáját..


Néha szívtelennek kell lenni. Ha bunkó módon előre kér képet és ő írt rám, vagy 50 éves pasik írnak, egyszerűen nem válaszolok nekik. Sok hülye kamus ír és nincs idegrendszerem mindenkinek válaszolni, akivel úgy sem jönne össze. Mostanában egyáltalán nem vagyok fenn, de érdekes, hogy valaki ugyan azzal a képpel akar valamit elérni, amivel 5-6 évvel ezelőtt is írt..

2017. júl. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
98%
Még ezt kihagytam. Aki primitív módon egy szavas mondatokban ír, azoknak sem válaszolok. Még ha csak azt is akarja, akkor is írjon normálisan. ha egy kedves pasi ír, sokkal nagyobb az esély, hogy összejöjjön valami.
2017. júl. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a "kedvencem", amikor valaki se az életkorát nem akarja normálisan kiírni (pl: az szerepel a profilján, hogy "99 éves"), se a nevét nem akarja elárulni.

Könyörgöm, ez a kettő információ miért olyan k rva titkos? :D Aki már ezt a két alapvető dolgot szégyelli, vagy titkolja, az nálam már alapba megy a süllyesztőbe.


Egyetértek az elsővel, ezekkel semmit sem lehet kezdeni. Azoknak, akik nyilvánvalóan el sem olvasták a profilomat, vagy "oké" "értem" "aha" szintű válaszokat adnak, vagy nem szoktam válaszolni, vagy hagyom őket a francba.

Viccesek az olyanok is, akik csak kapcsolatot keresnek (legalábbis a profiljukban ez szerepel), közben meg csak a seggükről meg a farkukról van fent kép.


Ami engem leginkább idegesít, hogy sok embernek baromira nehezére esik őszintének lenni. Ha nem jövök be, nem akar találkozni, vagy meggondolta magát, oké semmi baj. De mondja akkor meg. Ne hazudozzon, meg hitegessen, ne rabolja feleslegesen az időmet. Sokkal kiábrándítóbb ez a tulajdonság, mintha azt mondaná, hogy "bocs nem akarok ismerkedni veled". Oké, hogy ez is rosszul esik, de negyed annyira, mintha hitegetne, aztán egy idő után eltűnik a francba.

2017. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!