Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Általában mennyi idő mire egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában mennyi idő mire egy meleg társkeresőn összejön valami?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hogy a többség mennyi időt tölt el az ilyen módú párkereséssel mire sikerrel jár :D Természetesen párkapcsolatra és nem szexuális együttlétre gondolok

2017. márc. 2. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nos az sok mindentől függ, például, hogy hány ember van az oldalon, és hogy mennyire vagy aktív, ha nem írsz olyanra aki tetszik, akkor elég lassú folyamat.
2017. márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha párkapcsolatra gondolsz, akkor valószínűleg ott fogsz megőszülni.
2017. márc. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hogy párkapcsolat hanem barátkozás sem igazán jött össze, 3 hónap után, rengeteg aktív emberrel az adott oldalon (romeó).


Vagy idősebbek mint akit keresek, vagy az utolsó 10 méteren, kihátrálnak a találkozóbol, vagy egyszerűen eltűnnek... megijednek...


Sajnos kizárólag negatív tapasztalatom van...

2017. márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem romeoról van egy 8 hónapos kapcsolatom.
2017. márc. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratula, előttem szóló, irigyellek :P
2017. márc. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Nekem simán összejönnek a találkák romeoról, meg grindr-ről is.

Általában egy hét duma, meg kis terepfelmérés, de utána már a találkozó is tuti :D

2017. márc. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs szerencsém. Szexre még lehetne találni, de aki komolyabbat szeretne (mint én is), annak valóban nagyon nehéz. (Mondjuk az első kapcsolatom romeon jött össze, bár az inkább barátkozás volt mint valódi párkapcsolat és nem is tartott soká.)

27F

2017. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy héten belül volt egy elég rendes srác (gayrandi). Vele írogattam, aztán taliztunk is. Nem működött köztünk a kémia, de ő normális, és még jóban vagyunk. (Azóta meg nem vagyok fenn egy ilyen oldalon sem, úgyhogy ennyi a tapasztalatom.)
2017. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!