Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ti képesek vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ti képesek vagytok ellenkező neművel szexelni és az érzelmek miatt számítotok melegnek, vagy a szex sem menne?

Figyelt kérdés
2017. júl. 6. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Se szexuálisan se érzelmileg nem hoz lázba egy lány.
2017. júl. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Gusztustalannak tartom a puncit, úgyhogy szexuálisan biztos nem menne. Érzelmileg talán igen, de egyáltalán nem vonz ez a gondolat sem..
2017. júl. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Vérprimitív a kérdés. Azért meleg valaki, mert sehogy sem vonzzák a nők,se érzelmileg, se szexualisan.Ettől persze kedvelni,barátilag tudok szeretni nőket, van, akire felnézek, női családtagokat,anyukámat,húgomat,nagynénémet,nagymamát stb. nagyon szeretem, de ennek semmi köze a romantikus érzésekhez, szerelemhez,szexhez. Ezek csak fiúval mennek.

19/F

2017. júl. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Hát fizikailag képes lettem volna rá, ha nem lennék nyitott és nem realizáltam volna magamban az identitásom. Bár valószínűleg az elfojtott vágyak, hamis életvitel és hazugságok -másoknak és magamnak- olyan szinten kicsinálnának mentálisan egy idő után, hogy vagy suttyomban hemperegnék a levélhordó fiúval, vagy belerokkannék és impotenssé válnék.

(Eltértem a kérdéstől... ez már rendes kapcsolatot ír le... de szép lett... itt hagyom, had csodáljátok :D)


A kérdésre válaszolva:

Nos, mivel fiatal vagyok, ezért lehetséges, hogy most még menne (egy szellő is elég, hogy felizguljak...), de nem hinném, hogy később is menne... Leggyakrabban a melegek azért melegek, mert szexuálisan és mentálisan is a saját nemükhöz vonzódnak. (Amúgy kivételek vannak, de ők már nem hinném, hogy a meleg kategóriába tartoznak, ők inkább queerek -azon belül meg már egyéneket kell vizsgálni, elvégre ahány ember annyi variáció lehet-.)


(Biszexeknél már érdekesebb, mert ott van külön szexualitás és romantika: Egy biszexuális mindkettő nemhez vonzódik, de vonzódhat az ellenkező nemhez "heteroromantikus". Vannak, akik saját nemükhöz vonzódnak mentálisan, ők a "homoromantikusok". És végül, akik mindkettőhöz "biromantikusok".)

2017. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Pfeeeeeeejjjjj!

Ki gerjedne erre???

[link]


20:52 Übercuki vagy! :DDD

"(egy szellő is elég, hogy felizguljak...)"

2017. júl. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Talán az érzelmi kötődés mellett a szex is menne, de nem lennék boldog. Igazán boldog csak egy srác mellett leszek, felé tudnék erős érzelmeket táplálni. 18/F
2017. júl. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

3-asnak teljesen igazat adok: tényleg primitív a kérdés. Csak pontgyűjtésért írtad?

Nem véletlenül vagyok meleg, hülye lennék nővel csinálni, de még a pasikat is megválogatom. Ha az a kérdésed, mitől leszel meleg, egyszerű a válasz: nem választás kérdése! És szerintem jobban jársz, ha nem mész el nővel - apám meleg volt, sokat mesélt erről, isten nyugtassa. Belehalt a lelki fájdalmaiba...

2017. júl. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó vagyok. Bocsi mindenkitől. Ez erős volt. Sajnálom.
2017. júl. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

38%-os takarodj át hetero kategóriába, ne rontsd itt a levegőt.

Amúgy nem, nem menne, soha nem izgultam fel lányra...

18/f

2017. aug. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%

Képes lennék ellenkező neművel szexelni, miközben egy fiúra gondolok.


Így menne, de hogy komolyabb kapcsolatot tudjak kialakítani, vagy hogy tényleg vele élvezzem és ne gondoljak közben egy másik emberre (fiúra) nem menne.

2017. aug. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!