Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van köztetek olyan full...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan full passzív srác, aki nem szereti/engedi azt sem, hogy szopják?

Figyelt kérdés
Miért?
2017. júl. 8. 00:21
 1/5 nemethkaroly ***** válasza:
7%

Ja. De mire gondolsz? Mi a kontextus?

Én pl buliba, találom lány egyáltalán nem. Még a barátnőm is kap 2 hetes intenzív képzést míg normálisan csinálja. Egy éjszakás kalandnál sem szeretem, mert általában rosszul csinálják, és nincs benne érzés.


Sem a videókat nem szeretem, sem magában a procedurát. Előjátéknak jó, de kicsit furcsa.. olyan.. ja. Főleg ha felnéz a lány.. Az nagyon durva.

Persze, ha valaki elég erősen tud szívni, és van bőven nyála.. végül is ja. Tud kellemes lenni.


De nem mindenki szereti. Van egy két fiú ismerősöm aki egyáltalán nem.

24/ F

2017. júl. 8. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 szerintem elnézted a kategóriát:) amúgy én nem szeretem ha szopnak, egyszerűen nem indít be. Ha én szophatok az sokkal jobb érzés számomra.
2017. júl. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én szeretm


18/F/P

2017. júl. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem, ha valameddig csinálják.
2017. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek ilyen srácot. Aki full passzív.
2017. júl. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!