Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti akik ott voltatok a melegfe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti akik ott voltatok a melegfelvonuláson nektek hogy tetszett?

Figyelt kérdés

Én ma voltam a melegfelvonuláson és igencsak meglepődtem. Azt hittem hogy olyan előadásszerűség lesz,de teljesen tévedtem. Olyan volt mint egy mozgó diszkó,ment a zene,mindenfelé táncoló emberek és még óriáslabda is volt!

Az elején még azthittem hogy a rémhírek valósak,hogy mindenfelé pucéran táncoló melegek és tojással dobáló homofóbok,de teljesen más volt. Összesen két embert láttam akik olyan 'nem hétköznapi' öltözködésű volt (egy olyat aki a hátán egy szélforgót vitt és egy olyat akinek gumiból készült a nadrágja). Homofóbok sem voltak akik tojással dobáltak volna vagy meglincselték volna a melegeket,csak kamerázó embereket láttam az utcák szélén,az épületek ablakából meg kb mindenhol.


Nektek hogy tetszett a melegfelvonulás?



2017. júl. 8. 22:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
2007-ben ill 2008-ban volt csak az azóta 1 utcás távolság volt mindig a pride és az emberek közt most viszont a rendőr sorfal volt csak és amiket látsz az az elmúlt 20 év összes kirívó este, bár volt már hogy Budapest pride névvel a londoni vagy berlini esetleg madridi prideról vágtak be.
2017. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%
A rendőrséget hol lehet beperelni, hogy az adófizetők pénzéből a megbotránkoztató, közízlést sértő felvonulást védelmezte? nem ezért fizetek adót, nekem is lennének jogaim, ami soha senkit nem érdekelt!
2017. júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Az adónak az a része, ami erre lett elköltve, kismilliárd része annak, amiből a Führerünk és haverjai nyaralgatnak.
2017. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Én nem mertem elmenni sajnos, mert homofób a környezetem és rólam se tudják, hogy szívügyem az egyenjogúság. Egyszer mindenképp szeretnék ott lenni, mert renegeteg fotót és videót láttam, csodás a hangulat. A sok gyűlölködőnek meg: a szeretetet ünnepelni kell!
2017. júl. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Ramone ***** válasza:
18%
Amúgy már nekem is megfordult a fejembe hogy miért az egyik legforgalmasabb részén van a Pride pestnek? Miért kell szándékosan kirakatba rakni? Mert pl simán elmehetnènek a Margit szigetre vonulni oda vissza és nem akadályozná a forgalmat és nem ezt kellene nézni az ott és környéken lakó embereknek... Nem a homoszexuális emberekkel van bajom hanem ezzel, hogy a fogyatékosságukat így akarják lenyomni az emberek torkán... Ha valami.csendes helyen vonulgatnának a kutya se bántaná őket és senkit se érdekelne és nem is kapnának degradáló megjegyzéseket... De nem ők ezt igénylik hogy lehessen miért sírni... Hogy őket mindenki szidja... Milyen fura
2017. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

" Nem a homoszexuális emberekkel van bajom "



Hahahaha. Ramone, a te nevedet nagyon megjegyeztem magamnak, nem véletlenül. Tőled eddig nem azt olvashattuk, hogy semmi problémád a homoszexuálisokkal :D

2017. júl. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Ramone ***** válasza:
8%

ma 22:54


Lehet hogy a nevemet megjegyezted, azt még el kell döntenem hogy megtisztelve érezzem e magam emiatt vagy ne, de azt ezek szerint nem jegyezted meg tőlem hogy vèlènyem szerint van különbség a homoszexuális ember és a b*ik közt... A b*ikat tényleg utálom a homoszexuális emberekkel fenntartom továbbra is hogy semmi bajom nincs

2017. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

2-es,a felvonuláson mi a megbotránkoztató? A zene? A tömeg? A szivárvány szín? Mert én ugyan egy megbotránkoztató embert sem láttam,pedig voltak ott több ezren.


Ramone,hagy adjak egy kétoldalú választ.

Te utálod a búzikat. Itt a homoszexuális kategóriában sok búzi van. Akkor miért jössz ide? Jó,tegyük fel a szexualitás kategória kérdéseit olvasgattad,de akkor miért kattintottál rá egy olyan kérdésre aminél egyértelmű hogy búzik lesznek? Mert már több kérdésnél láttam a neved,ahol nemtetszésedet nyilvánítottad ki a búzik felé,hogy mennyire nem szereted őket. Akkor miért kattintasz rá? Sőt,miért válaszolsz alá?

2017. júl. 8. 23:09
 9/18 Ramone ***** válasza:
0%
Erről órákig lehetne vitázni de megvárom a "kètoldalú válaszod" másik oldalát is ami nem engem ocsárol :) kíváncsi vagyok vajon ott annyira magasztalsz e mint amennyire lefosoztál most az "első oldalon" :)
2017. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%

Ramone-t eddig csak a homo témában lattam. Szerintem ide van specializálódva.


En nem voltam prideon, es nem is szeretnek. Engem valahogy nem vonz a nagy tömeg. 20/F meleg

2017. júl. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!