Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire perverz ez a fantázia?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire perverz ez a fantázia?

Figyelt kérdés

Az a lényeg:

Az út szélén sétálok egyik városból a másikba.

Meg áll egy ilyen kisbusz

( [link]

3-5 munkás pasi ül benne. Elmondják hogy elvisznek. Így beszállok és nem sokkal az indulás után elkezdenek simogatni. Majd még az úton elkezdenek dugni és szopatni.

És mire elérjük a célt, már mindannyian voltak bennem,elmenetek bennem és/vagy rajtam.

És mikor kiszállok adnak egy telefon számot hogy ha később kéne egy "fuvar" akkor hívjam őket. Később a táskámban találtam egy borítékot amiben pénz van.


Tehát ez egy fajta nemi erőszakos fantázia, de teljes benne vagyok.



2017. júl. 9. 16:17
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
94%
Hány éves vagy, kérdező?
2017. júl. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván számítana, hogy hogy néznek ki a munkások. Pl. engem izgatna, ha szexi, kigyúrt fekete férfiak lennének.

Nekem tetszik az effajta fantáziálás

18L

2017. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

10. Amikor szexeltünk akkor nem került szóba a pénz. hanem csak mikor hazaértem és a táskámból pakolok ki akkor találom meg a borítéknyi pénzt.

11. 22 éves vagyok. De sajnos még szűz.

2017. júl. 9. 17:18
 14/45 A kérdező kommentje:

12. Van köztük minden féle.

Pocakos/kövér szőrös fehér pasi,egy fekete és egy fehér izom kolosszus,és egy olyan aki duci de izmosan duci.

Korban pedig min 30 év felett vannak.

2017. júl. 9. 17:23
 15/45 anonim ***** válasza:
58%

Fekete férfiak? Fúj..


Engem az izgatna inkább, ha kigyúrt, jóképű frissen tusolt fehér férfiak szednének fel. Vagy négy. F

2017. júl. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
Tudom ez más kategória, én meg lány vagyok, de a fantázia maga nekem is nagyon tetszik. Kisebb átalakításokkal. Annyira nem perverz talán. :D én odavagyok a megerőszakolós fantáziákért.
2017. júl. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
72%
Király! Miután elolvastam a kérdést, észrevettem, hogy a homo kategóriában van.
2017. júl. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
57%
szép kis burkolt hirdetés nem mondom
2017. júl. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

15. A fekete férfiakkal nincs baj. Sőt előny. Hisz a fekete pasiknak általában nagyobb a farkuk.

16. Én is oda vagyok azért a típusú fantáziákért. Zuhany/börtön/utca/otthon/ember rablás. Bármelyik jó helyzet.

17.Ez jó "Király!"? Vagy szarkasztikus "Király!"?

2017. júl. 9. 17:43
 20/45 A kérdező kommentje:
Nem hirdetésnek szántam. De ha alakulna valami nem fogom bánni ;)
2017. júl. 9. 17:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!