Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szereti rajtam kívül más is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereti rajtam kívül más is az apa-fia szerepjátékot?

Figyelt kérdés
2017. júl. 10. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Bár még nem volt ilyenre lehetőségem. De engem nagyon izgat ez a fajta szerepjáték.

22/Fiu/p

2017. júl. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Elég beteg, de engem igen.

Te már próbáltad?

2017. júl. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
előfordul
2017. júl. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. :)

45/f

2017. júl. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2017. júl. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a kapcsolatunk is kicsit apa fiás

(Mert apakomplexusom van)

Ő 36/A én 19/P

2017. júl. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen de még nem vok elég öreg hozzá. JA és nagyon vékony is vagyok, de azért mégis van akinek nagyon bejön :)
2017. júl. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem is nagyon izgat ez!

Akit izgat még, írhat esetleg privit! :)

2017. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez baromi érdekes, mert az első barátaim a velem egykorúak voltak. Aztán pár évig nekem is bejöttek az idős férfiak. Szerencsére meg is volt egy pár nagyszerű férfi, akitől nagyon sokat tanultam! Aztán ahogy idősödtem 25-35 között volt egy barátom, akivel részben együtt is éltem, 10 évvel volt idősebb nálam, barátnőm, akivel szintén 10 évig tartott 16 évvel volt idősebb. Aztán úgy alakult, hogy a nálam sokkal fiatalabbakat érdekeltem, - igaz, ekkor úgy 40 fölött, ötven felé megállt az "öregedésem", mert jóval fiatalabbnak néztem ki, és nagyon energikus, sportos, fiatalos maradtam, - sőt! Nagyon vigyáztam magamra... Most van egy nálam 15 évvel idősebb barátnőm, akivel minden héten pár napig együtt vagyok, és van egy barátom aki huszonéves és szerelmes belém (ahogy én is). Vele az időm másik felét töltöm. Most, az életem elméleti lemenő ágán találtuk meg egymást mindkét nemben az "igazival". Ilyen a sors!

No, csak azért írom le, hogy vegyétek észre, az élet sokféle jóságot, szépséget kínál, nem feltétlenül kell egy módon élni. Viszont kötelező becsületesnek lenni! Mint látod, biszex vagyok. Az intim barátaim tudták ezt, de a barátnőim nem. Miért? Mert a nők nehezebben bocsátanák meg és kevésbé titoktartók jobban akarják, hogy csak az övéké legyél. Soha, senkinek eszébe nem jutott, hogy bi-vagyok. Az nem tartozik senkire. Otthon, vagy kettesben azt csinálok, ami nekünk tetszik - a magánéletem az enyém, a miénk! Nem kell a csürcsavar, a pletyka, a megbélyegzés!

IGEN, mi boldogok vagyunk. A barátnőm 79 felé, a barátom 25 én meg 64. De mindenki vigyáz a szellemi, testi, lelki egészségére! Azon van, hogy a másiknak jó legyen - mert akkor neki is nagyon jó. Az életkor csak egy statisztikai adat. TE DÖNTÖD EL, hogy milyen minőségű életet élsz! Vigyázz magadra és élj boldogan nagyon sokáig! Az élet feldobja a lehetőségeket, csak az a kérdés, észre veszed-e, élsz-e vele, vagy szaladsz és keresed a másikat, a "tökéleteset"...? S közben lehet, hogy elmész az igazi mellett pl. az évszáma miatt. Játszd jól az életed s boldog leszel! :)

2018. nov. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Akár

46F

2019. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!