Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magyarországon miért utálják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon miért utálják a homoszexuálisokat?

Figyelt kérdés
2017. júl. 15. 21:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
10%
mert b*zik
2017. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem Magyarországon az emberek túlnyomó többségét nem érdeklik a homoszexuálisok. Véleményük lehet, hogy van, de arra sem veszik a fáradtságot, hogy közzétegyék.
2017. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%

Nem utálom őket! Nekem semmi bajom a melegekkel ahogy a biszex és hetero lesbi emberekkel sem.



19/L

2017. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
24%
Szerintem egyáltalán nem utálja itt senki a homoszexuálisakat.
2017. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
13%
A homoszexuális és a "b x uzi, leszbi" között óriási a különbség. Nekem pl van meleg barátom, teljesen normális, nem akar közelíteni hozzám, nem jár pridera, egyáltalán nem akarja, hogy felfigyeljen rá bárki is. Na ő a homoszexuális. Az egégyadta világon semmi bajom vele, simán elmegyünk sörözni, ha arról van szó. De ha egy nyomorék B x UZI a kamerák előtt tekereg női ruhákban... Azt belelőném a Dunába.
2017. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem egy adott orszagban utaljak, hanem adott emberek utaljak, akikbol jutott minden orszagba.
2017. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
3%
#4-es, a magad nevében beszélj. Én hihetetlenül utálom őket, bocsi
2017. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
8%

Miért így írtad? milyen másik országból van tapasztalatod? Nem valaki mesélte...hanem saját tapasztalatra gondolok. Mindenhol így reagálnak rájuk, de szerintem azért mert a 99% a elvárja hogy ünnepeljék

őket mert bu.ák!!!

Folyton vinyogogtok hogy miért így meg úgy....csinálj otthon amit akarsz de nem kell mindenkinek látni és tudni róla, és ünnepelni titeket mert bu.ák vagytok.

2017. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%
Én nem úgy fogalmaznék, hogy utálják a melegeket, hanem inkább úgy, hogy a melegek Létezéséről nem akarnak hallani.
2017. júl. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
82%

Alapvetően a régi beidegződésekért, tehát mondhatni történelmi okai vannak az ezzel kapcsolatos különféle előítéleteknek.

Ehhez jön hozzá, hogy mivel alapvetően tabu téma, és a melegek 90 százaléka rejtőzködik és így fogalmuk sincs az embereknek a valóságról, olyan tévhitekről beszélek, amik eloszolnának ha a melegség valóban látható lenne társadalmon belül.

Ehhez jön hozzá, hogy magyarországon mérhetetlenül le vannak maradva és ragadva emberek, gyakorlatilag minden téren, nem csak ezt de más újdonságot is alig akar elfogadni a társadalom.

Elég megnézni a politikát, ahol inkább ragaszkodnak egy kvázi kádár rendszerhez modern keretek között, az emberi szabadságjogok és a demokrácia más vívmányai meg nem is számítanak, mert az "hülyeség" nekik.

Helyette legyen egy látszólag erős vezető, mert ez még mindig megnyugtatóbb nekik mint a szabadság amivel nem tudnak mit kezdeni.

És akkor tegyük hozzá, hogy a magyar az rettenetesen frusztrált fajta, egyébként joggal de kb mindenből elegünk van, mindent utálunk csak épp kitörni nem tudunk ebből és ettől szenvedünk.

És akkor itt a meleg téma, ami nagyszerű arra, hogy az emberek levezessék rajtuk a feszültségeiket.

Mert ezt kb joggal (szerintük), nyugodtan és nagyjából következmények nélkül utálhatják.

Hisz még a vezető és az állam is inkább csak megtűri a melegeket, kimondva kimondatlanul ez a helyzet, és ettől szinte feljogosítva érzik magukat, hogy rajtunk vezessék le a feszültségüket.

Persze megvannak a maguk kifogásai, hogy épp miért, "mert vonaglanak" "mert a biblia", "mert nem természetes" és hasonló hülyeségek, de igazából ezek csak kreált képzetek amivel látszólag alátámaszthatják a dolgot.

Miközben ugye pontról pontra meg lehetne cáfolni ezeket a hülyeségeket, de az a benyomásom, hogy a valóság a legkevésbé sem érdekli a gyűlölködőket.

Ja a kedvenc érvem: "mert a melegek miatt nem születik elég gyerek és akkor kihal az emberiség."

Kezdjük azzal, hogy per pillanat, reálisabb probléma a mérhetetlen túlnépesedés.

Aztán tegyük hozzá, hogy melegek régen is voltak és nagyjából ugyanannyian mint most, a különbség annyi, hogy mivel többen vállalják magukat ez ma már egy láthatóbb dolog, de nem lettünk többen.

Ahogy attól sem lesz több meleg, ha nem tartjuk titokban.

És még hosszasan lehetne magyarázni, de ezek az érvek jellemzően nem azámítanak semmit annak aki nem akarja elfogadni.

Hát nagyjából erről lenne szó.

2017. júl. 16. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!