Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Ti elhagynátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Ti elhagynátok az országot, ha Magyarországon visszaállítanák a sorkatonaságot?

Figyelt kérdés

2017. máj. 20. 22:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Én el, de ennek semmi köze ahhoz, hogy meleg vagyok-e vagy sem.
2017. máj. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%

Miután befejezném itthon az egyetemet (úgy tudom, hogy anno se kellett félbehagyni a tanulmányokat, egyetem előtt vagy után kellett bevonulni) valószínűleg jelentkeznék egyből egy külföldi egyetemre és elköltöznék. Akadémiai pályára készülök, nekem nem fér bele az életembe 1 év bohóckodás. Persze attól is függ, hogy milyen jogi következményei lennének, ha nem vonulnék be, ennek sosem néztem utána. Szerencsére esélytelen jelenleg, hogy visszahozzák a sorkatonaságot.


21/F

2017. máj. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

Nem látom az összefüggést a két dolog között, de az biztos, hogy nem mennék el katonának mert hülyeség.

Többre tartom a saját életemet és egészségemet annál, mint hogy ilyenekben részt vegyek. Arról nem is beszélve, hogy milyen is ez az ország amiért katonának kéne menni.

Semmiféle jövőkép nincs, kirekesztés és homofóbia uralkodik, orbánnak is meg csak azért kéne hadsereg hogy valami újabb hobbit találjon és felnőjön a diktátor szerephez végre. Szóval igen, ha ezen múlna a személyes jólétem elmennék.

2017. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Én is elhagynám az országot ebben az esetben, mert amellett, hogy gyakorlatilag a mai világban semmi értelme nem lenne a sorkatonaságnak, mi, melegek kerülnénk a leginkább kiszolgáltatott helyzetbe.
2017. máj. 20. 22:41
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Én hetero vagyok, de én se lennék hajlandó bevonulni.
2017. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Annyit ez az ország szerintem nem ér.
2017. máj. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez a veszély nem fenyeget. :D

Katona vagyok, így nem zavarna. De figyelembe venném, hogy barátom nem igazán bírná. Szóval valószínüleg elhagynánk.

2017. máj. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%

7-es


Ez tetszik, és nem okoz gondot, hogy melegként vagy katona?

Gondolom nem tudják rólad, vagy?

Milyen így az élet?

2017. máj. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%
Én is elmennék... Mondjuk amúgy is elmegyenk féléven belül, de katonának semmi képpen sem mennék el. Még akkor sem ha 1-2 évről van szó. Csak időpocsékolás
2017. máj. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
8-as tudják rólam, de nem foglalkoznak vele annyira. Mondjuk a nők azok jobban érdeklődnek a magánéletemről. :D
2017. máj. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!