Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megcsaltam a barátomat hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat hogyan tudom kiengesztelni mit csináljak, hogy megbocsájtson?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt. 17 éves voltam amikor összejöttem vele nekem ő az első barátom ( neki már volt kapcsolata előttem) A barátom akkor volt 22.



Tudom,hogy nem mentség! De részeg voltam és az egyik haverom felkísért a lakàsomba. (Ő is meleg) Kértem a haveromat,hogy maradjon még úgy sincs itthon a barátom. Aztán megcsókoltam és kicsit tovább is mentünk, rajtam már csak a boxerom volt, de a haveromon még rajta volt a nadrág, zokni. Na nem ez a lényeg hanem,hogy a barátom közben hazaért aki hű.. :( hàt eszméletlenül kivolt borulva. A haveromat elküldte, de nem bántotta csak ordibált vele. Engem sokáig mintha észre se vett volna, aztán odajött hozzám és érezhette rajtam a pia szagot. Először lekevert nekem egy pofont aztán összeszedte a ruháimat és kiküldött a lakàsból. De veszekedtünk és nem akartam elmenni. Már nagyon feldühített,mert minden sz*ak elmondott és nem tudtam túl kiabálni, mellesleg ijesztő is volt,hogy úgy kiborult. Annyit csináltam,hogy leültem a konyhába mintha nem is hallanám mit magyaràz aztàn vettem elő a hűtőböl sört. Alig ittam bele amikor a barátom kiütötte a kezemből az italt. Annyira feldühített,hogy megütöttem a melkasát. Aztán vissza ütött úgyhogy verekedni kezdtünk. Rosszul lettem minden kijött belőlem a padlóra.

Tudom,hogy nem mentség,hogy részeg voltam, de ilyen most fordult elő először, tudom azt is,hogy nem sokat számít, de már akkor rosszul voltam kicsit amikor a haverommal csókolóztam. Amúgy szerelmes belém, de így mindent átgondolva ez is hiba volt, nem akartam rá nyomulni. Mert csak barátok lehetünk, nem akarok tőle semmit. Nem tudom miért csókoltam meg, de vele megdumáltam mindent. A barátom viszont nagyon elvan kenődve. Nem akartam bántani a páromat, nem akartam berúgni sem, nem vagyok nagy bulizós. Soha többet nem iszok ennyit. Teljesen felpörögtem a piától. Nem akarom elveszíteni a barátomat. Arra gondoltam a napokban,hogy ki kéne engesztelnem, de rosszul sült el a dolog. Készítettem vacsorát, vettem neki ajándékot, akartam filmet is nézni vele, de előtte beszélni szerettem volna arról ami történt. Csak amikor ő hazajött melóból és látta,hogy mivel készültem inkább ezért is kikelt magából, aztán veszekedtünk, mert szerinte ezzel nem érek el semmit, most mi a f*t gondoltam,hogy majd megbocsájt nekem? Tudom,hogy nem fog.. :( csak nem akarok vele haragban lenni. Nagyon szeretem. Hiába beszéltem vele mondtam neki,hogy nem lesz ilyen soha többet és sajnálom is, nem érdekli. Egyszer sírt is előttem, de minden más lett. Ez a kis balhé két hete volt. Azóta csak úgy vagyunk egymàs mellett, de mégsem. Mert ugyan úgy beszámolunk egymàsnak mindenről, beszélünk is, kérdezi,hogy ma mitcsináltam, sőt tegnap már megsimogatta a hátamat és belecsókolt a hajamba. Ja tudom nem nagy szám, de két hét után ennyi volt a testi kontakt. Nincsen szex, egyszer kezdeményeztem azóta, de azt mondta nem megy ez neki. Utána még ki is ment a nappaliba. Egymàs mellett alszunk, de nem történik semmi. Hiányzik ez is. De nem ez a legfontosabb. Na nekem a kérdésem az,hogy ilyenkor mit lehet csinálni? Mit mondjak neki? Hànyszor kérjek tőle bocsánatot? Nem tudom hogy bizonyítsak neki!:( de nagyon szeretem. 23(F)passzív srác vagyok ő 28(F) aktív.



2017. júl. 17. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem akarlak elkeseríteni,de nem biztos h túl tud lėpni rajta...
2017. júl. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Talán túl fog, elvégre nem szakítottunk és nem rakott ki a lakásból sem. Valamint ugyan úgy megkérdezi mivan velem,szeretné tudni meló után merre megyek és elbeszélgetünk erről arról csak érzem,hogy mégsem olyan velem és nagyon haragszik még szerintem. Nem tudom mennyi idő kell neki. :(
2017. júl. 17. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajatmagabol kiindulva:

Elvesztettem minden bizalmam benned, es azzal a nehany percel besaroztad az egyutt toltott eveink makulatlan emleket, hiaba szeretlek megprobalom tultenni magam azon ami tortent de az emlek es a tudat itt kisert az emlekeimben akarhanyszor meglatlak, az h elarultal, nemtudom megtudok-e teljesen bocsatani es lehet-e minden olyan mint azelott..

Na en igy elnem meg ezt amit leirtal h mi tortent.. Hiaba szeret es ahogy latom probalja tultenni magat a dolgon de lehet uvyerzi mar sosem lesz ugyanaz mint regen..

18/F

2017. júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Adj neki időt, ne erőltesd. Ne próbálj meg úgy tenni, mintha nem csináltál volna semmit. Ne próbáld magad is áldozatnak beállítani. Legyél hozzá minden körülmények között kedves. Értsd meg, hogy ez most nagyon fáj neki - az előző hozzászóló tökéletesen leírta. Nem tudod ilyen vacsorákkal kiengesztelni! Gyakorlatilag most olyan, mintha gyászolna. Apróságokkal kedveskedj neki, mindennapi dolgokkal, ne vacsorákkal. Legyél figyelmesebb az átlagnál, ha elmész pl. boltba vegyél neki mindig valami kis apró dolgot, amit szeret, Pl. csoki. Mosogass el helyette, takaríts helyette. Ő most gyászol. Neked meg apró, hétköznapi dolgokkal kell bebizonyítanod neki, hogy igenis szereted. Nem csak a tudatos Ő-vel, hanem a tudatalattijával is meg kell értetned a dolgot.

Képzeld el pl., hogy meghalt valakije, és bánj úgy vele, mint egy gyászolóval.

Szóval: apró dolgokkal hozhatod helyre, nem egy-egy romantikus estével. Tégláról téglára építed a házat, nem pedig odab***szol egy ház méretű betondarabot.

2017. júl. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

En is voltam hasonló helyzetbe, de ránk a barátom épp aktus végén nyitott ránk, hát volt ordibálás rendesen.

Másnap megdumáltuk és azóta is együtt vagyunk🙂

En 21/fp, pasim 30/a

Sok sikert minden rendben lesz🙂

2017. júl. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A megbocsájtás egy dolog. A bizalom meg egy másik. Megbocsájtani könnyebb, mint megbízni valakiben. De leírom az én példámat, úgy talán érthetőbb mire gondolok.


Kiröppentem a suliból, munkát találtam ekkor találkoztam egy sráccal, amiből lett egy másfél éves kapcsolat. Ekkor már volt annyi bizalmam egyesek iránt, hogy elmondjam nekik, hogy mi a helyzet velem. Szinte kivétel nélkül mindenki azt tanácsolta, hogy szakítsak vele. Ő tanult, otthon élt, s félt a lebukástól, így csak hétvégente találkoztunk, s én voltam a "buli", amibe ment szórakozni az anyja előtt.

Egyre inkább elviselhetetlen volt ez a "hétvégi" kapcsolat, viszont tanult,s önálló kereset nélkül összeköltözés nem igazán jöhetett volna össze. Viszont lett egy "fantasztikus" ötletem, s úgy gondoltam, hogy elkezdek ismerkedni más pasikkal is.


Az ismerkedésre csak a társkeresők voltak adottak. Az ismerkedés részemről csak barátkozást takart volna, mert megvoltam győződve arról, hogy egy melegnek más lenne a véleménye a kapcsolatomról, mert ő megéli azt, hogy milyen melegnek lenni, de egy heteroszexuális csak véleményt tud mondani tapasztalat nélkül.

Ekkor jött pofára esés, amikor ráakadtam a társkeresős profiljára. Ment a könyörgés, én megbocsájtottam neki, de a megbocsájtás pillanatában éreztem, hogy szakítanom kellett volna. Végül még négy hónapig voltunk együtt, de kerestem a lehetőségeket, ami indokként szolgált volna, hogy szakítsak. Hiszen hiába bocsájtottam meg, mert közben elvesztettem a bizalmam felé. Végig azon gondolkodtam, hogy megcsalt-e főleg úgy, hogy volt meleg férfi a facebook ismerősei között. Utána már nem volt kapcsolat, mert csak ez járt a fejemben, hogy ha annyira titkolni akarja melegségét, s itt vagyok én egy stabil férfi, akkor miért is van fenn társkeresőn?


Itt a lényeg: hiába bocsájt meg, ha oda a bizalma feléd.

2017. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

Esetleg az sem hatja meg, ha nagyon látványosan rosszul éreznéd magad a dolog miatt, meg a hiánya miatt? Esetleg ha azt látná hogy szenvedsz a kialakult helyzet miatt és megbántad, még ha részeg is voltál... esetleg kezdj el sírni mellette amikor lefekszetek aludni... hátha elkezd beszélgetni veled, esetleg elmondja az ő érzéseit ezzel kapcsolatban... de sajnos igen, ha már esküdözni kell, hogy nem volt más az régen rossz :( a bocsánat meg a bizalom, ahogy előttem is mondják... van is az a tanító példa, hogy:

- Törj el egy tányért!

* Csatt.. eltörtem!

- Oké, most kérj tőle bocsánatot!

* Bocsánat!...

- Most nézd meg a tányért, ugyanolyan lett, mint volt?


Sajnos.... :-/

2017. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!