Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek hagytam vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagytam vagy érdemes lenne folytatni ezt a kapcsólatot?

Figyelt kérdés

5 hónapja megismertem egy nagyon aranyos fiatal fiút.Úgy érzem bele tudnék komolyabbra is tervezni.Soha nem kezdtem 18 év alattiakal de ez most már benne megfogott valami amit nem tudok megmagyarázni.Valami köt hozzá.

5 hónapja vagyunk együtt vagyis valami olyasmit féle kapcsolat van köztük.

Mivel eléggé nagy a korkülönbség.Én 30 öpedig 16 ezért ezt nem egyszerű megoldani.

Erre még a szülök is rá tesznek pár lapáttal.

Tudom hogy ők csak védeni akarják a fiúkat de nincs mitől.

Mikor ez a kapcsolatunk kiderült akkor elég rendesen össze vesztem párom szüleivel.

Mivel mindenféle pedofil aberált nyomoréknak el lettem hordva és egyáltalán nem értették meg azt hogy egyáltalán nem akarom ii használni a fiúkat mert nem a szex a lényeg ebben a kapcsolatban .

Nagyon szeretem a srácot meg minden de én nem akarok enyi feszültséget az életembe plusz nem szeretnék a rendőrség re járni mert anyuci meg apuci felnyom hogy megrontom a kisfiúk az holott erről szó sincsen.

Közöttünk is a legtöbb esetben ez miatt van a vita.Nagyon szép kapcsolat meg jól érzem magam benne de az állandó feszültség megmérgezi ezt az egészet.

Ameddig bírom megpróbálok ki tartani mellette sőt meg teszek érte mindent .

Szerintetek érdemes ezt folytatni?Mennyi esélye van ezzel a kilátással a közös jövönek?Mennyi esélye van hogy egy idő után ezt elfogadják ?

Az lenne a legjobb megoldás ha hozzám költözne de abból még nagyobb problémám lenne.

Nekem nem lenne baj mert el tudnám tartani mert keresek annyit mert neki se jó így és nekem se.

Ha hozzám költözne 100% biztos vagyok benne hogy nem lenne semmi problémánk egymással de abban is biztos vagyok hogy a rendőrség már másnap kopogtatna ha nem aznap.

Szóval fogalmam sincs mit tegyek.Hs valaki volt már ahonló helyzetben akkor írja már le a tapasztalatait vagy azt hogy hogyan oldotta meg ezt az egészet.Mert ez így nem jó de nem akarom elveszíteni .



2017. júl. 18. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fuu most a gyakorizok meg fognak tamadni szerintem :/
2017. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Ha tényleg őszintén szeretitek egymást és úgy érzed fontos számodra és ez viszont is fenn áll, akkor oldjátok meg és szeressétek egymást nagyon sokáig ! :)
2017. júl. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Cuki páros :3
2017. júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Csak kíváncsiságból, a srác passzív, vagy te vagy az?
2017. júl. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen öszintén szeretjük egymást mind a ketten .Mindent meg teszek azért hogy végre együtt lehessünk de nem egyszerű ezt megoldani .

Én vagyok az aktív ő passzív de mint említettem nem a szex a legfontosabb dolog a kapcsolatunkban.Szeretem és hajlandó vagyok várni addig amíg úgy nem érzi hogy felkészült rá mivel tudom hogy neki ez lesz az első.

2017. júl. 18. 22:57
 6/8 anonim válasza:
100%
szerintem várjatok az össze költözéssel hogy 18 éves legyen a fiú. nagyon sok sikert kívánok nektek!! :)
2017. júl. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szulok is fogalomzavarban vannak, nem 14 ev alatti. Ez nem pedofilia. Ha valoban szereted, ne add fel!
2017. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Persze mindenféle képen megvárom amíg 18 lesz az össze költözéssel is meg minden mással nem akarom hogy azt higgye kihasználom.Bár meddig tudnék rá várni mert szeretem és azt akarom hogy boldog legyen.

Próbálom a szülök hűlyeségeit figyelmen kívül hagyni de néha azért nem kőnyű.

2017. júl. 21. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!