Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire élvezitek a prosztata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire élvezitek a prosztata izgatást?

Figyelt kérdés

Tegnap megujjaztam magamat. Kíváncsi voltam, hogy milyen érzés a prosztata orgazmus, de szó szerint semmit sem éreztem odalent. Azt hiszem kitapogattam a prosztatásm helyét, de nem éreztem semmit sem. Nem volt sem jó sem rossz élmény...


Nektek is ez volt első alkalommal? Valamit rosszul csinálhattam?



2017. júl. 20. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlás kérdése, ráadásul magadnak alapból nehéz.

Próbálj valamilyen segédeszközt vibrátort...

egy idő után ráérzel a dologra.

Nekem vagy ötödjére sikerült csak prosztata masszázsal elélveznem. Leírhatatlan érzés teljesen más mint ha hagyományos orgazmus, sokkal tovább tart, hullámokban jön

2017. júl. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Ezzel kapcsolatban nekem is lenne pár kérdésem,hogy hogyan működik ez.
2017. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Először wc után kimosod magad aztán egy kis nyállal síkossá teszed az ujjad. Felnyomod a középső ujjad a 'kopogtató' porcig és FINOMAN izgatni kezded aztán feláll és elkezded közben csinálni. Aztán pár perc után ha még nem mentél el és érzed hogy tágulsz akkor benegy szépen a gyűrűs ujj is. Ha 2 ujj van bent akkor felváltva tudod mozgatni őket mint 1 vaginában, csak bejjebb. De a legjobb érzés ha 1 lány barátod csinálna neked.
2017. júl. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet kimosni azt a részt?
2017. júl. 20. 23:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kakilás után jól kimosom és 2 ujjal izgatom magam

Macerás sokáiig tart de nagyon kellemes érzés

Nem spriccelek inkább csak folyik a cucc lassan volt hogy hosszan lógott elöl

Ha már nagyon nem bírom kézzel besegitek a pèniszemen

2017. júl. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon, de csak akkor ha felfújom. Ujjal nem ha magamnak csinálom.
2021. jan. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!