Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan akiben munka közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akiben munka közben is van egy anál dugó?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok hogy otthon beteszi és egész nap benne van. És ahogy dolgozik véletlenül izgathatja a prosztatát minden kis mozdulatnál.


Vagy ki csinálna ilyet?



2017. júl. 26. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

én biztos nem csinálnék ilyet..

tuti, hogy már az első két órában kifinganám a dolgot...

2017. júl. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Én olyat nem tudnék, sok volna az a 8 óra. Annyira szoktam berakni míg elmegyek a barátomhoz, de az csak fél óra kb. és elég is annyi
2017. júl. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Hááát néha de már az első 20 percbe elélvezek :)

És ugye irodai ülő munkát végzek 4 órába azt szoktam csinálni hogy ha odaérek a melóba berakom aztán hazafele a kocsiba kihúzom :) sokkal kellemesebb a munka így

2017. júl. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A 3.-as válaszára gondoltam inkább. Hogy ülő munka közben lenne bennetek/bennem a játék.
2017. júl. 26. 13:36
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Sokáig nem tudom bent tartani mert huncutul kitágít és egyszerűen kiesik pedig extra nagy méretűt használok. Max 1-2 óra az egész. A pumpás épp jó lenne de az kényelmetlen jönni menni vele hogy közben leeresztődik és pumpálni kell.
2017. júl. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már próbáltam sokszor. :) Próbáltam egész napi ülőmunkánál is, meg egész napi mozgásnál is. :) Izgató a tudat hogy benned van, érdemes kipróbálni.


De 1-2 óránként újra kell síkosítani, mert kiszárad, és olyankor kényelmetlen, szóval vigyél magaddal síkosítót. :)


Amúgy plug függő, hogy mennyire izgatja a prosztatát. Ülőmunkánál kevésbé izgat, mozgásnál jobban. :)

2020. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Irodán mindig van egy dugó a fenékbe, egész nap hordom.


De a legjobb amikor ki kell menni valahová, mert akkor előbb masszőrre váltok és arra játszok, úgy mozgok, hogy a gatyába menjek el.


Az évek során megtanultam félig merev farokkal is élvezni és volt már ügyfél hogy elélveztem rá, anélkül hogy az egészről bármit is tudott volna. Ettől lesz igazán élvezetes a meló :D

2022. okt. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!