Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol ismertek meleg (gay)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismertek meleg (gay) nudista strandokat?

Figyelt kérdés
Tudtok itthon vagy külföldön olyan nudista strandokat ahova melegek járnak? Esetleg sajat tapasztalataitok vannak?

2017. aug. 2. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden strandra járnak melegek (is). A nudista strandokon ugyanúgy előfordulnak, mint máshol.
2017. aug. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Újpesti Duna-part, Gárdony.
2017. aug. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Béla211 ***** válasza:
85%

Gárdonyon van a tavirózsa utcánál kell bemenni.sajnos nagyon nincsen árnyék mivel egy fa sincsen. Egy betonos rész van ahol tudsz napozni. Utána nádas. Amúgy előbb van a heteró rész és ha tovább mész a másik öbölben van ahova csak férfiak járnak.Nekem annyira nem jött be mondjuk egykét órára jó csobbanni egyet a vízben meg napozni de többet nem birok elviselni a tűző napon...

Meg persze a valaki szexért megy akkor a nádasban találhat hozzá partnert.

Nekem Balatonberény jobban bejött igaz ott fizetni kellett de kellemes napot töltöttem ott el.

2017. aug. 3. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha szexelni akarsz,akkor Gárdony amint az előbbi hozzászóló is mondta.
2017. aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Becsben a Duna-szigeten tobb helyen is van meleg meztelen strand. (FKK) Nagyon kellemes helyek ;-)
2017. okt. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Egy naturista strand nem a nemi identitásalapján létezik!

A naturista strand nem szexklkub, melegedni az ágyikódba járjál!

2017. dec. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Lacás1976 ***** válasza:
91%
Itthon még nem voltam nudi strandon. Horvátország ban Rovinjban van a punta kriz svinger beach. Van meleg és heteró partszakasz is. A parton is szoktak szexelni de a part melleti erdőben aztán megy minden 😄😄😄 tavaly voltunk ott
2021. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Minden európai nagyvárosban létezik naturista strand. Ahol viszont ilyen létezik, ott a meleg részleg is automatikusan kialakul.
2022. márc. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
én nem is tudtam hogy van ilyen ithon, érdekes programnak hangzik XD
2022. márc. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lacás1976 ***** válasza:
100%
Azért olyan strand mint rovinjba nem sok van. Ment a dugás a parton elmegy a turistahajó 50 méterre és bemondják ez a gay beach, az erdőbe meg aztán.... Mykonosra szeretnék majd egyszer kijutni de az nagyon drága hely....
2022. márc. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!