Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A haverom miért viselkedik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haverom miért viselkedik velem ilyen durván?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem párszor a legjobb haverommal aki biszexuàlis. Neki kb fél évvel ezelőtt ért véget egy egy éves kapcsolata. Na most már talàn van az 6 hónapja is nem tudom pontosan. És mi azután közelebb kerültünk egymáshoz. Amikor szakított a csajjal úgy tudom csak én tudtam róla az első hetekben és nekem "panaszkodott". Mellette voltam végig, eléggé ramatyul érezte magàt, mert a csaj megcsalta párszor a haveromat a kapcsolatuk alatt. Végülis kiderült és szakítottak ezért. Nemtom,hogy történhetett meg,hogy lefeküdtem a haverommal. Ő mondta,hogy maradjak nàla egyik este és akkor iszogattunk is, beszélgettünk aztán megtörtént. Amit nagyon bántam,mert nekem ő volt az első. Most leszek 20 éves a haverom meg 26 éves, de neki már 3 barátnője is volt és két fiúval is szexkapcsolatban volt. 2 éve ismerem a haveromat. Utàna még sok időt voltam vele vagyis többet mint kellenne, de nem tartott sokáig az egész, mert csak pótléknak éreztem magam, lelki szemetesnek és undorodtam kettőnktől! Mi haverok vagyunk, nem akartam beszennyezni a szinte már barátságunkat azzal,hogy párszor szexeltünk. Ezt neki is megmondtam úgy hogy nem lett erőltetve a téma és nem volt több szex.

Ja csak azóta nagyon megváltozott a viselkedése, lekezelő, bunkó velem. Kezdődött azzal,hogy egyik szombaton elmentünk bulizni ( én hívtam magammal ) és pár haverom még ott volt. Aztán amikor hátra mentünk csocsózni ahol volt egy kisebb pult is pár méterrel odébb meg wck. Ott ökörködtünk, játszottunk,de a haverom csak karba tett kézzel állt mellettem. A játékba nem akart beszàllni, pedig máskor szokott jönni és ő az aki szereti a társaságot irányítani, a figyelem központjában akar lenni. Mindenki idősebb nálam pár évvel én a bulikban ismertem meg a legtöbb spanomat. A buli utàn úgy volt,hogy elmegyünk egy haveromhoz és ott még lesz kaja,pia dumálgatás is kicsit barátibb környezetben. De a haverom nem akart jönni, azonnal nemet mondott és úgy gondolta akkor nekem sem kell mennem. A nevemben beszélt,hogy mi most megyünk haza, nem akarunk csatlakozni. De bunkó volt, ahogy beszélt, olyan nem törődöm, arrogáns vagy nem tudom..aztán megfogta a kezemet és elhúzott maga után. Kb addíg hagytam,hogy "rángasson" amíg nem láttak már a többiek, de után leráztam és az egész este miatt veszekedtem vele. Úgy csinált mintha kínszenvedés lenne velünk bulizni vagy baja lenne velem. Amúgy nem mondott semmit csak hàrított, azt mondta nincs semmi problémája csak nem volt sok kedve bulizni inkább menjünk hozzá és ketten legyünk csak. Végülis a spanokkal mentem tovább, semmi kedvem nem volt ahhoz,hogy megint az ágyban kössünk ki.

De facebookon elkezdett írogatni ( nem zaklatni) ,hogy mivan velem, meg lesz-e programom vagy csinàlunk valamit ketten? Én barom meg azt hittem végre jobb kedvében lesz, minden okés volt amíg ketten voltunk egésznap, de este hívtak a haverok bulizni így 7-kor indultam volna haza,hogy elkészülődjek letusoljak stb Azt mondta nàla is megcsinálhatom ezt meg,hogy majd ad valami ruhát nekem. Mondom oké nekem jó, nem kell futkároznom. De fürdés után még ki sem léptem a tus alól már maradàsra akart bírni és megint ugyan abban a stílusban beszélt. Amikor felöltöztem és indultam voln akkor meg elkezdett velem veszekedni, hogy amúgy én milyen érzéketlen vagyok és megkérdezte,hogy nem rossz nekem,hogy vele veszítettem el a szüzességem? Mondom ez most,hogy f**ba jön ide? Gúnyos volt és bántó ahogy beszélt velem. Azt mondta,hogy szànalmas amit csinálok, milyen jó,hogy nem akarunk egymàstól többet barátságnál. Kérdeztem miért? Mert én állítólag alkalmatlan lennék egy párkapcsolatra mivel érzéseket senki irányàba nem mutattam még és a szüzességemet is csak oda dobtam neki, meg hogy nekem csak arra kellett ő,hogy valakivel megtapasztaljam milyen a szex aztán sz**ok rá utàna. Ott hagytam, nem sokàig veszekedtünk, mert nagyon megbántott. :(

A ruháit még nem tudtam neki vissza adni, nem találkoztam vele azóta. Hihetetlen mennyiszer keresett, nagyon sokat hívott, smst, messenger üzenetet is küldött nekem. És bocsánatot akar kérni ezt smsben írta. Beszélni akar velem, de én meg nem. Nagyon sz**r volt úgy vele lenni,hogy láthatóan baja volt velem. Nem akarok veszekedni megint.

Viszont nem tudom miért viselkedik így? :( Nagyon bántó tud lenni és lekezelő velem jó egy ideje.


F/20(passzív). A haverom F/27 (aktív)



2017. aug. 9. 03:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Amit még akartam írni,hogy a haveromnak tegnap volt a születésnapja is. Küldtem neki postán ajándékot, de smsben írta,hogy lesz**a az ajándékaimat, inkàbb vàlaszoljak neki a levelekre, üzenetekre. De nem szeretnék, nagyon más már velem. Az is baj,hogy létezem? Vagy mi?
2017. aug. 9. 03:40
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
talán ő többet akarna barátsagnál.
2017. aug. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Ez tipikus az a helyzet amikor magának akkar, lehet hogy belédszeretet, mivel biszex így könyen meglehet. Próbálj meg vele nyugottan leülni beszélgetni veszekedés nélkül. És kérdez rá, hogy ő szeretne e többet barátságnál vagy sem. Meglátod a válaszából mi a helyzet vele.
2017. aug. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Beled szeretetett
2017. aug. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Mert téged akar teljesen!
2017. aug. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Egyértelmű, csak magának akar, és nem viseli el, hogy jól érzed magad másokkal. Lehet szeret, lehet, csak magának akar , vagy birtoklási vágy ! Ővele szexeltél, és az övé vagy !
2017. aug. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Hát ezek alapján nekem nagyon úgy tűnik hogy beléd szeretett. Es nem tudja elviselni hogy nem vele vagy. Le kellene ülnötök megbeszelni.
2017. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem a haverod a probléma, hanem te ...
2017. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Beteges a felfogása, nekem az jött le hogy nem bírja elviselni hogy ő volt neked az első, és nincs folytatása, hogy a megtörtént már nem történik meg, és mintha nem bírná megemészteni hogy ilyen könnyen "megkapott".
2017. aug. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egy kicsit nézzen magába, mert a haverjának is megvan az oka hogy így viselkedik vele.
2017. aug. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!