Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk ti mindig elélveztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mindig elélveztek szex közben?

Figyelt kérdés

Engem hogyha dugnak altalaba fel se all, és én nem megyek el csak a masik fél. Ez nagyon gáz? Nekem igazából jól esik maga az is hogyha csak dugnak, nekem már az kielégítés, csak sosem tudtam hogy ez most baj vagy nem :/

Az aktív fél tudja hogy nem azért nem mentem el mert ō nem volt jó, hanem csak egyszerūen már maga hogy dug engem az jó?


2017. aug. 10. 20:37
 1/7 budaiz ***** válasza:
100%
Van ilyen hogy passzivnak fel sem áll de jól érzi magát szex közben. Ezzel nem vagy egyedül. Az nem jön be neked hogy segits magadnak? Kivered és elélvezhetsz vagy a partnered dugás közben kézzel segíthet neked. Egy próbát megérne :)
2017. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Én ilyen srácokat keresek,akiknek közben nem áll fel:)
2017. aug. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez a helyzet, ha én vagyok a passzív fél.
2017. aug. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolva a kérdésre, egyáltalán nem gáz!
2017. aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én aktív vagyok, szóval én el szoktam élvezni mindig. :)


Ami az eddigi partnereimet illeti, találkoztam már mindenféle típussal. Olyannal is, aki rendszeresen előttem élvezett el, és érintés nélkül ráadásul. Olyanokkal is, akiknek kellett kis kézi rásegítés a végén. De olyannal is, akinek lankadt maradt dugás közben végig. Szerintem nem gáz egyik sem. Az a lényeg, hogy vágyjon rá, és élvezze az együttlétet. Nem az, hogy áll-e neki közben, vagy hogy előttem vagy utánam megy el. ;)

2017. aug. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elso komment, mivel nem all fel kozben igy hiaba csinalnak barmit. De en nem azert nem elvezek el mert nem erzem jol magam, ha nem egyszeruen ilyen vagyok, elvezem ahogy csinaljak csak en nem elvezek el. De szex utan kielegultnek erzem magam viszont :)
2017. aug. 11. 21:56
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is dugtam már olyan srácot akinek közben nem állt fel ÉS nem is igényelte, hogy kézbe vegyem a "dolgot"; simán csak élvezte, hogy dugom.
2017. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!