Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek hogy néz ki egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy néz ki egy tipikus meleg férfi?

Figyelt kérdés

Jól tudom,hogy a homoszexuálisok 99%-áról külsőleg nem lehet megmondani,hogy meleg,de mégis vannak,akiken nagyon látszik. Ti miről mondjátok meg róluk,hogy meleg? (haj,ruha,stb...)


ui.: ha linket küldenétek,akkor légyszíves üzenetben



2017. aug. 18. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Te hogy tipizálnál egy hetero pasit, vagy egy nőt?

nem lehet tipizálni. Ahány ház, annyi ízlés.

2017. aug. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"de mégis vannak,akiken nagyon látszik"


Ez sem mindig igaz. Én meleg vagyok, rajtam semmi sem látszik, viszont a munkahelyemen van egy olyan férfi, aki vékonyabb, festett hajú, szolizik, színes (meg ocsmány) ruhákban járkál, csillogó cipő stb. Biztosra vettem az elején, hogy meleg, aztán kiderült, hogy nem az, felesége van, és gyerekei, és ráadásul kissé homofób is.

Nem csak a melegek férfiak között vannak "lányosabbak".

2017. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Direkt ezért írtam bele,hogy a többségen NEM látszik, kedves első válaszoló :) Én arra vagyok csak kíváncsi,hogy ti hogy írnátok le egy meleget? ennyi,nem általánosítani akarok,meg hasonlók,csupán a véleményetekre vagyok kíváncsi
2017. aug. 18. 14:40
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
hát olyan focista formának
2017. aug. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdőívhez kell dolgozathoz vagy szakdolgozathoz. hogy a magyarok hány százaléka tipizálja a melegeket?
2017. aug. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akin latszik, annak altalaban a hanglejtese bzis. Vagy magasabb hangon beszel, vagy kicsit hajlitva. :D illetve par elkapott mozdulaton, ahogy a kezevel lendit, vagy a jarasa olyan finomkodo. :D
2017. aug. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Nőies mozdulatok,beszédstílus,férfiatlan kiállás!
2017. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Látom pár ember nem érti a kérdést,csak kíváncsi vagyok hogy szerintetetk milyen....nem kell valósnal lenni,csak szerintetek, nem kell semmilyen kérdőívhez,vagy hasonló,én csak kíváncsi vagyok... :) aki rendelt választ adott annak köszönöm
2017. aug. 19. 22:21
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem rendeltem sehonnan.. :DD Saját vélemény. ;)
2017. aug. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!