Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit kedjek egy pelenka fétises...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kedjek egy pelenka fétises "kis"pasival? Nekem ez teljesen új, sosem csináltam ilyet. Mondtam hogy szexeljünk akkor pelenkában de ő nem szexelni akar hanem hogfy kisgyerekként kezeljem. Ezt hogy csináljam? Fura nagyon.30f / ő 22f

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 23:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem könnyű, de válaszd szét magadban az 'apát' és a 'barátot'.

Amikor babaként viselkedik légy az apukája, amikor meg hódító fiú akkor meg légy a pasija.

De a legjobb szerintem, ha őt magát kérdezed meg ő mégis hogyan gondolja, mit szeretne.

2017. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Úgy beszéltem meg vele hopgy lesznek napok amikor pasi és lesznek napok amikor kisfiú. Persze lehet változtatni ha éppen programunk van vagy ilyesmi de kb van egy alap. viszont a vicc hogy több napon kisfiú mint pasi :D
2017. aug. 29. 18:21
 13/15 anonim ***** válasza:
84%
Vagy vidd orvoshoz. Senki ne mondja nekem hogy ott minden tiszta.
2017. aug. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
66%

Vannak ilyen emberek, ezzel semmi gond nincs. Itt a partner toleranciájával vagy esetleges intoleranciájával lehet gond.

Mert, ha valaki 30 évesen elfogad egy olyan helyzetet, hogy a hét mondjuk öt napján a pasija kisfiú és a többi két napon felnőtt, akkor ez így rendben van. De, ha az illető inkább ezt fordítva szeretné, akkor el kell ill. lehet gondolkodni azon, hogy ez a kapcsolat kell-e vagy sem. Ugyanis aki szereti a szexuális életet és többször, annak nyilván nem elég, ha a pasija csak heti 1-2 napot pasi, a többi napot meg baba.

2017. aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szerencsére nekem nincs akkora szexuális étvágyam, inkább érzelmes típus vagyok. ígyis hetente 2x volt szex kb. amúgy 4/3 az arány :D 4 nap gyerek, amiben a hétvége benne van és 3 nap felnőtt. nekem megfelel. kicsit letisztáztam magamban hogy oké, kell neki a gyermeki bánásmód de attól még nem gyerek, hisz a nevében is benne van Adult Baby ami Felnőtt Baba vagy kisgyerek, mert az angol baby szó a totyogókra is simán ráértendő. Nah ennyi. Köszi a segítséget.
2017. aug. 29. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!