Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ma Magyarországon érhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma Magyarországon érhet hátrányos megkülönböztetés, ha felvállalom, hogy meleg vagyok? Titeket (aki felvállalja legalább a barátok meg a kollégák, csoport/osztálytársak előtt) ért már hátrányos megkülönböztetés ezért?

Figyelt kérdés
2017. aug. 27. 15:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat, megint lemaradtam eggyel, az utolsó komment az utolsó előttinek szólt.
2017. aug. 27. 17:47
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

En soproni vagyok és kb mindenki tudja rólam suliban is tudtak most meg mar melohelyen is és 99%magasrol leszarja

20f

2017. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
93%
Állj ki és vállald fel magad! Légy bátor! Ha nem vagy meghunyászkodó, azzal példát mutatsz (az élet más területeire nézve nekünk, heteróknak is)! Több jó ember van körülötted, mint hinnéd!Akkor lesznek értékesek a dolgok, ha küzdöttél értük. Sok sikert!
2017. aug. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2017. aug. 27. 18:54
 15/17 Jani Belucci ***** válasza:
86%
Barátaim, csoporttársaim mind tudják. Rendszeresen szoktunk meleg témákról beszélgetni. Vannak olyanok, akik ennek hatására saját bevallásuk szerint sokkal elfogadóbbá váltak a melegekkel szemben, mert látják, hogy én is olyan ember vagyok, mint akárki más. De nyilván nem tolom olyanok arcába, akikről tudom, hogy nem érdekli őket.
2017. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
GG
2018. ápr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Régi a kérdés, de nem, nem ért hátrányos megkülönböztetés. Az iskolám annak ellenére nagyon keményen fellép minden megkülönböztetés ellen, hogy iszonyat konzervatív értékeket közvetít. De itt embert és munkát néznek, és senkit nem érdekel, milyen közösséghez tartozol.

17/passzív

2018. máj. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!