Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek helyesen tettem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyesen tettem? Ti mit csináltatok volna?

Figyelt kérdés
2015 óta betegeskedem (rák) de elsőre nem látszik rajtam, egészségesnek látszom, és tavaly volt egy pasi aki fel akart szedni. Biszexnek vallom magam, és mostanában talán picit jobban vonzanak a férfiak érzelmileg. Az utcán nem igazán nézegetem a férfiakat "olyan" szemmel. De ő jól nézett ki, sármos, napbarnított, és nagyon jófej is volt. Szóval volt benne valami vonzó. Olyan 50 körüli lehet, de semmi pocak, vagy ráncos arc. Azt akarta hogy költözzek oda. De végülis nem mentem bele, nagyon bizonytalan voltam, nem akartam a terhére lenni. Más körülmények közt boldogan...nem mertem elmondani neki a helyzetet, és igazából nem is "udvarolt" nyíltan csak pár kétértelmű dologból jött le hogy nem az az igazi oka a dolognak hogy "segítene Bp-n munkát találni" merthogy ő ezt mondta. Azóta is sokat gondolok rá hogy mi lett volna ha mégis vele megyek. Én 30 éves vagyok, (akkor 29) de általában fiatalabbnak néznek, valószínű ő is így volt ezzel. Ráadásul azt se tudom hogy aktív-e vagy passzív és nekem fontos lett volna hogy ő aktív legyen, nem vonz a másik oldal.
2017. aug. 30. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Találkoztál az utcán egy random 50es férfival, aki semmit nem tudott rólad és te se róla, felajánlotta, hogy költözz hozzá és segít munkát keresni, miközben beteg vagy amiről ő szintén nem tudott.


Te meg most azon gondolkodsz, hogy belemehettél volna ebbe. Jól értem?

2017. aug. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen.
2017. aug. 30. 16:10
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

(nem az előző vagyok)

Hát akkor, te igen nagy marha vagy... Még, ha megtörtént, a "szerelem első látásra" dolog, akkor sem szokás, hip-hopp odaköltözni egy vadidegenhez. Emiatt ne fájjon a fejed, jól tetted!

2017. aug. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Most, hogy a bojlerem működik már, hozzám ideköltözhetsz! ;-)
2017. szept. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!