Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ismerkednek nehezen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ismerkednek nehezen a melegek?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok és elég találni néha néha egy két értelmes pasit... Megértem távolság meg hasonló dolgok... De még is érthetetlen tele van a társkereső környékbeliekkel és az a baj hogy 25km sok nekik... 21/F szabolcs megye

2017. aug. 31. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Nincs ismerkedési kultúra, legalábbis ebben az országban.

Az ismerkedés itt abból áll, hogy 2 perc szóváltás után mindenki elvárja, hogy ugorjon a másik a farkára vagy fordítva. Vagy azzal nyitják eleve az ismerkedést, hogy fotót nyomnak eléd a farkukról vagy a pucsító seggükről.

A többség pedig még így is csak a farkát veri az ismerkedés alatt, aztán amikor kiverte, ráun és eltűnik örökre.

Illetve olyan elvárásaik vannak egyeseknek, amit egy görög férfiisten sem tud megugrani.

A legrosszabb pedig az, hogy a többség annyira el van kurvulva...

2017. aug. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Első: Csak egyetérteni tudok Veled. De ez annyira szomorú és lehangoló.

A külföldi meleg barátaimnak se könnyebb, de valahogy ott kevesebb a kamus. Vagy csak nekem tűnik kevesebbnek. :)

2017. aug. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Az a baj, hogy a sok kövér és ronda elhiszik magukról, hogy néznek ki valahogy. Ezért a normális -kívülrős és belülről is- melegeknek csak ezek jutnak, vagy akik 10 évvel idősebbek. Undorító, hogy nem ismerik el, hogy nem kéne 40 évesen a 18 alattiakkal foglalkozni, a dagadékok meg száljanak már le a vékony fiúkról. Olyan még nem írt itt aki jól is nézne ki.
2017. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
xenoformalien, te az igazi buta és bunkó meleg fenotipusa vagy. Remélem, meghízol és megöregszel.
2017. szept. 1. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha itt képpel kéne regisztrálni ami valós(!) kép, akkor a sok sportos, jól nézek ki, izmos vagyok emberek egy része biztos kamusként jönne ki az egészből. Nekem ITT nincsenek elvárásaim, hiszen ez az oldal olyan, mintha szellemek beszélgetnének egymással. Testetlenek, és a szavaik betűk. :) Ezért aki itt valamit is komolyan vesz, az akkor szerintem el van tévedve. Akkor már inkább egy társkereső oldal... :P
2017. szept. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Mert mire elfogadják magukat, elszáll felettük az idő
2017. szept. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom milyen a társkeresős dolog... De én személy szerint szeretnék ismerkedni, de közben annyira tartok tőle, hogy a körülöttem lévők számára kiderül az identitásom, hogy inkább elnyomom magamban és élem az én egyszerű szürke hétköznapjaimat... És mikor valaki megkérdezi, "Valami baj van?" -"áh semmi" kb ilyen szitu...
2017. szept. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7-es válaszolo igen, én is igy vagyok 😭 felszeretném vállalni magam, ugy ezerszer jobban menne minden, de félek, rettegek a felvállalás következményeitől, hiába keztem el az egyetemet félek
2017. szept. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"érthetetlen tele van a társkereső környékbeliekkel és az a baj hogy 25km sok nekik..."

Kedves Kérdező!

Ismerem ezt a helyzetet, én is vidéki vagyok, csak az ország másik végén. És igenis, nagyon sok tud lenni a 25 km. Ennek az esetleges anyagi vonzatait figyelmen kívül hagyva, több oka is van. Első, maga a közlekedés. Én például csak kocsival tudok eljutni a szomszéd faluba, mert nincs tömegközlekedés. Ha elmegyek, nem ihatok meg pár pohár bort, vagy ha iszok, akkor választhatok, hogy gyalog megyek haza, vagy kockáztatom a jogsimat. Mert ugye az első randi nem biztos, hogy szérthetetlen tele van a társkereső környékbeliekkel és az a baj hogy 25km sok nekik.exszel és ott alvással végződik.

És ez van, ha a megyeszékhelyre megyek, annyi különbséggel, hogy oda eljutok busszal, csak haza nem. Ugyanott vagyok, mintha a szomszéd faluba mentem volna.

Ezért ne csodálkozz, hogy sok a 25 km. De az öt is sok, ha nem akarsz éjjel az országúton haza gyalogolni.

2017. szept. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én éltem Budapesten is, de jelenleg vidéken élek. Úgy érzem, hogy itt szinte el vagyok választva a külvilágtól, mintha egy burokban élnék (Pedig vidéki városról van szó, nem faluról. Bele sem merek gondolni, mi lenne velem falun.)


10-ből 9 társkereső ember instant leszögezi, hogy nem Budapestiek kíméljenek.


Néhány találkozó, ha úgy tetszik randi jött össze eddig. Főleg abból az időből, amíg Budapesten laktam, de volt, hogy vidékről utaztam fel. Legtöbbször én nem szerettem volna második alkalmat, a másik fél igen. Egyszer én szerettem volna komolyabbat, a másik fél nem. Egyszer pedig egyikünk sem tetszett meg a másiknak.


22 F

2017. szept. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!