Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok! Van olyan akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Van olyan akinek bejön a smoke fétis?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt hogy összebújós alkalmakkor közös filmnézéskor egy pohár bor mellett jókat dumálni kényeztetni egymást és közben elszivni egy két cigit.Nem a szokásos elpumpálok egy cigit.Tényleg nyugisan élvezve a pillanatot,játszadozni a füsttel a cigivel.kort is irjatok

2017. szept. 3. 06:51
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Persze! Minden kocsmában ez volt. Ültek a kojtban mint a birkák jól bebaszva. De mi köze ennek a szexhez?
2017. szept. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
😊!azért én nem az igénytelen kocsmakapcsolatok híve vagyk.mi köze a szexhez?nézz meg egy két ilyen videot.amugy szerintem ahogy egy hetero kapcsolatban úgy egy homo kapcsolatban sem a szex a kapcsolat kizárólagos tartalma.egy kapcsolat olyan amilyen tartalommal megtöltik.ha csak szex akkor szexkapcsolat.De ezenkivűl meg lehet tölteni élvezettel,intimitással,jófajta beszélgetős összebújos együttlétekkel,kényeztetéssel stb.ami mindkét félnek jóleshet.persze ennek része a szex de nem kizárólagosan.a borozgatást is lehet kulturáltan művelni.a borozgatás,iszogatás nem egyenlő az "ide nekem a demizsont,igyunk ájulásig"!!!!ha valakivel elmész vacsorázni,jó esetben kulturált evésről van szó és nem zabálásról.Esetleg hányásig!
2017. szept. 3. 07:27
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Engem, mondjuk érdekelne a dolog.

22F/bi

2017. szept. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyunk egy korosztály😕
2017. szept. 3. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jo lenne 16f/bi
2018. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!