Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyi ondonak vagy vernek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ondonak vagy vernek kell jelen lennie, hogy elkapjam a HIV-et?

Figyelt kérdés

Volt egy kalandom, amely soran a partneremet lecumiztam es csokoloztunk.

Nem elvezett belem sehova, hanem miutan kiverte, egy nagyon nagyon pici mikro-cseppet megkostoltam, mert kivancsi voltam ra. Elkaphattam ennyivel is a virust? Nem emlekszem, hogy lett volna serules a szamban.

A masik meg, hogy csokoloztunk. En nem ereztem, hogy veres lenne a szam es az ovet sem ereztem annak. Mennyi ver jelenlete lenne szukseges az atvitelhez? Lehetseges, hogy olyan keves ver is eleg, amit eszre sem venni? (Mikromilik)

Ez fikcio, mert a partnerem elmeletileg jar szuresre evente, de azert megijedtem picit a sok olvasastol a neten.



2017. szept. 3. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Ha bejut a véráramba, 1-2 vírus is elég. Amúgymeg no fear! Ha nem beteg, neked se lesz bajod.
2017. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon-nagyon minimális az esélye a dolognak így. Természetesen van, de tényleg nagyon pici.
2017. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En mar elkepzeltem ahogy az az icipici csepp ondo a szam mikrorepedesein bejut a veraramomba. :D
2017. szept. 3. 18:43
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
A partnered nagy eséjjel nem volt fertőzött, mint írtad saját bevallása szerint jár szűrésre is, ha nem fertőzött nem kaphatod el nyugi. Ha pedig fertőzött lenne a partnered(amire kevés eséjt látok) akkor nagy eséjjel elkaphadtad volna tőle aktus közben.
2017. szept. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
omg minek csinal barmit is, aki ennyire parazik??? mostantol akarhanyszor csak megcsokolsz valakit, kiirsz egy kerdest, hogy AIDS-es lettel-e?..
2017. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!