Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha izgatnak a kutyák akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha izgatnak a kutyák akkor meleg vagyok?

Figyelt kérdés
2017. szept. 4. 21:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%
Tudod mit jelent az,hogy meleg egyáltalán??!
2017. szept. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ha nem vagyok hetero akkor meleg vagyok, nem?
2017. szept. 5. 03:40
 13/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom miért teszed fel ezt a kérdést, ha nem érdekel a véleményünk, csak a sajátodra vársz igazolást...a hetero az, ha az ellenkező nemhez vonzódz. a homo, amikor a saját nemedhez, a bi meg amikor mindkettőhöz. A kutyáknak ehhez semmi köze..Ezt egy külön betegségnek nevezik. zoofilia..de ha ennyire el akarod hinni hogy meleg vagy, akkor legyél az. ki a fszt érdekel
2017. szept. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Kisumi ***** válasza:
90%
Kedves kérdező, látom nem igazán vagy tisztában a szexualitásokkal kapcsolatban. Az emberek nem csak melegek meg heterok lehetnek. Lehetnek heteroszexuálisak, biszexuálisak, homoszexuálisak, pánszexuálisak, és még sorolhatnám őket. Ha többet szeretnél tudni róluk írd be a keresőbe ezeket és sok oldalt ki fog dobni. Vagy olvass utána Kinsey szexuálpszichológus munkásságának és a híres skálájának. Továbbá a parafíliák mint az, hogy izgat két kutya teljesen más lapra tartozik.
2017. szept. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
10%
Persze . Nem hallottad még a mondást hogy ejj de kutya meleg van?
2017. szept. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hallottam, de nem tudtam, hogy ennek köze van a szexualitáshoz, köszönöm.
2017. szept. 6. 10:06
 17/18 anonim ***** válasza:
86%
Akinek eddig nem volt tiszta, az már biztosan tudja hogy kamu kérdés, ügyes vagy, Kérdező.
2017. szept. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
Te nem meleg vagy, csak vagy éretlen, vagy retardált
2017. szept. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!