Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Szerintetek is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Szerintetek is rontják a feminin melegek a homoszexualitás elfogadását?

Figyelt kérdés
Elítélitek őket ezért, mert nem rejtőzködő életmódot folytatnak, hanem inkább engedik érvényesülni a személyiségüket?

2017. szept. 8. 23:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Nem tehetnek róla, hogy így működnek. Az meg nem mindegy, hogy milyen feminim személyiséget érvényesítenek. Én azt látom, hogy sok melegnél, meg (?) transzvesztitánál a feminimség a ribiségben merül ki, úgy öltöznek, úgy affektálnak, úgy bunkóznak (iq harcosok), mint valami hülye pitsa. Az a fajta viselkedés tényleg lejárató, de inkább magukra nézve. Normális ember helyén tudja kezelni.
2017. szept. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Rontják a megítélésüket, de csak mert a heteró többség nem tud normális dolgok alapján ítélkezni.


Hozzátenném, hogy a melegek se tudnak normális dolgok alapján ítélkezni.

2017. szept. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Feminin meleg vagyok, aki próbál rejtőzködő életmódot élni.


Elég magas hangom van, nőies arcvonásaim (a legtöbb ember szerint).


De igyekszem nem affektálni/nőiesen viselkedni.

Néha ez nem annyira sikerül.


Az utóbbi időben a barátaim is inkább fiúk.


Az öltözködésem... Talán egy picit nőies, de azért nem mondanám, hogy nagyon teret engednék ennek.


Ezek ellen most nem tudok mit tenni, ez vagyok én, az arcomat nem cserélhetem le, a hangomat nem tudom megváltoztatni.



Amúgy meg aki elítélő az így is, úgy is elítélő.

Az, hogy azokat ítélik el, akik nyíltan felvállalják magukat vagy legalább valamilyen módon "így viselkednek" (amiből egyáltalán nem biztos, hogy meleg valaki), mert aki ugyanolyan férfias pasi, csak meleg azt nem tudják elítélni, mert nem látszik rajta.

2017. szept. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Az index fórumán olvastam néhány homoerotikus történetet, mert úgy érzem, hogy van talán némi biszexuális hajlamom. Soha nem voltam még egy másik férfi közelében sem szexuális téren, és talán soha nem is leszek, a nőkkel nagyon jól megvagyok, sőt... viszont a történetek közül nekem csak azok tetszettek, ahol a titokzatosság izgalmai jöttek elő, amikor két férfinak látszó férfi talált egymásra. Azok a történetek, amikben olyanokat írtak, hogy "sikítottam, mint egy nő" vagy hogy "és végre nővé tettek" vagy hogy "úgy s**beb**ztak, hogy még másnap sem tudtam kényelmesen ülni"... na nekem ezek baromira taszító dolgok. Egy homoszexuális férfi miért lenne "nő" és egy passzív beállítottságú személynek miért az a célja, hogy ne tudjon leülni? Ha valaha is férfival kezdenék, az biztos, hogy csakis egy intelligens, empatikus, visszahúzódó srác lehetne, akivel a szex inkább érzelmeken alapulna... szóval engem az ilyesmi eléggé taszít.
2017. szept. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
4%

Mindenképp rontják.

Vannak olyan vonások, amikről nem tehet az illető (pl. a magasabb hang, nőiesebb arcvonások stb), azonban amennyire csak lehet, ezeket kompenzálni kellene. Pl. ha valakinek lányosabb arcvonásai vannak, az ne viseljen hosszabb, oldalra fésült emós hajat (nem értek ezekhez), hanem legyen neki géppel nyírt, teljesen rövid haja, mivel az nyilván férfiasabb.

2017. szept. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem az elfogadást rontják, hanem a láthatóságot növelik. Ha minden meleg srác olyan lenne, mint a heterók, az emberek el sem hinnék, hogy olyan, hogy homoszexualitás létezik. Amíg vannak olyanok, akikről egy kilométerről látszik, hogy kedvenc színük a szivárvány, legalább biztosítva van az, hogy a többségi szexualitással rendelkezők sem feledkeznek el arról, hogy melegek léteznek.
2017. szept. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem nem így van. Pont azokkal a melegekkel van a baj, akiken látszik hogy mi a helyzet. Valljuk be őszintén, hogy egy b****zis kinézetű és viselkedésű meleg minden normálisan gondolkodó emberben ellenszenvet kelt (a normális melegekben is). Namost ha egy heteró átlagember ilyeneket lát, automatikusan azt fogja gondolni, hogy a melegek ilyenek, így nyilván elítélően fog gondolni erre a témára.

Azt is megsúgom, hogy igenis azok a melegek vannak többségben, akiken nem látszik semmi. Én Borsod-megyében élek, és mielőtt összejöttem a párommal, előtte rengeteg meleget megismertem (becsléseim szerint több 100-at), de ezek közül talán 2 vagy 3 volt olyan, akikkel nem mertem nyilvános helyen mutatkozni, mert látszott rajtuk.

A többieken azonban semmi, vagyis az utcán elmentem volna mellettük úgy, hogy meg sem fordul a fejemben hogy melegek lennének. Ha minden meleg ilyen lenne, sokkal nagyobb lenne a társadalom elfogadó hozzáállása, mert az emberek látnák, hogy jé, ezek a melegek is ugyanolyan emberek mint bárki más...

2017. szept. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%

Elgondolkodtam a kérdésem...


Szerintem inkább azzal van a baj, hogy felvállalják azok általában eléggé "polgárpukkasztóak" és a céljuk is a polgárpukkasztás ezzel.


Budapesten tanulok már harmadik éve, mégis azt tapasztalom itt is, hogy az emberek nem látnak normális példát erre és egyszerűen a legtöbb ember nem is beszélget (normális) melegekkel.


2 olyan távolabbi ismerősöm van, aki nyíltan vállalja és férfi (meg lányok). Az egyikük biszex, a másik meg meleg (vagy transzszexuális?).

A biszex srác olyan, hogy pl kollégiumban simán átmegy részegen a másik szobába, hogy "kit szophatok le?", emellett füvezik, iszik, drogozik.

Értelmes ember... De azért fura.


A másik srác aki meleg (vagy transz) meg sminkeli magát (jobban, mint a legtöbb lány) és volt hófehér meg rózsaszín haja... Nem is ezzel van baj (szerintem jól állt neki :D), hanem azzal, hogy elkezdd vele valaki beszélgetni... Tök értelmes ember. Aztán így pár perc után simán elkezdd az anális szexről és annak feltételeiről és gyönyöreiről beszélgetni mondjuk egy buszon...


És az a pár ezer meleg aki felvállalja... Rengeteg a hasonló ember.

A többi több százezer meg nem vállalja fel.


Magyarán ez egy kétélű dolog: a melegek helyzetéről ugyanúgy tehetnek, akik így viselkednek és akik nem vállalják fel (pl én is igyekszem nem felvállalni).


Pontozzatok le, de nagyon gyakran érzem az homofób ismerőseimnél, hogy a melegeket ezekkel azonosítja és egyszerűen nem értik, hogy miért meleg valaki.

2017. szept. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

"A többieken azonban semmi, vagyis az utcán elmentem volna mellettük úgy, hogy meg sem fordul a fejemben hogy melegek lennének. Ha minden meleg ilyen lenne, sokkal nagyobb lenne a társadalom elfogadó hozzáállása, mert az emberek látnák, hogy jé, ezek a melegek is ugyanolyan emberek mint bárki más..."


Na pont hogy nem nagyobb az elfogadás, ha minden meleget arra kényszerítünk, hogy bújkáljon és olvadjon be a többségbe. Ezt felvilágosultabb országokban elnyomásnak hívják, nem elfogadásnak.

2017. szept. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
1%

Azok a melegek csak provokálnak. Annyira sérültek lelkileg szerencsétlenek, hogy úgy adjék ezt ki magukból, hogy kisminkelik magukat, feltűnően viselkednek, hisztiznek, kiszúrnak a másikkal stb.

Minden alkalmat ara használnak, hogy kompenzálják a magukban lévő ürességet. Ami szomorú, de az ilyen sérült egyént nem érdekli a közösség, kizárólag saját magukkal foglalkoznak.

Ami javít a dolgon, hogy ők vannak kissebbségeb szerencsére. A melegek többsége szerencsére normális, egy szürke hétköznap észre sem veszed rajtuk a másságot.

23/f

2017. szept. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!