Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Szerintetek is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Szerintetek is rontják a feminin melegek a homoszexualitás elfogadását?

Figyelt kérdés
Elítélitek őket ezért, mert nem rejtőzködő életmódot folytatnak, hanem inkább engedik érvényesülni a személyiségüket?

2017. szept. 8. 23:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Az előző vagyok.

Még annyit tennék, hozzá, hogy megfelelő partnerrel elképesztően férfias tud lenni az együttlét.

2017. szept. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%

#12


Te vagy természetellenes.


Azért érdekes, hogy valaki képes arra, hogy hónapokon keresztül ilyen "keress nőt" meg "természetellenes" dolgokkal dobálózzon egy meleg fórumon.


Szerintem látens homoszexuális vagy, vagy legalább bi. Ne tagadd le magadban. És szebb lesz az élet ;)

2017. szept. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%

Az szép meg jó, hogy keressek nőt. És mit csináljak vele? Barátkozzunk?


Vannak lány/nő barátaim.

Nem vonzanak szexuálisan. Sem romantikus értelemben érzelmileg.


Mit csináljak? Házasodjak meg, legyen egy nagy boldogtalan családom és aztán mindenkinek rossz lesz és az jó?


Legalább abba gondolj bele, hogy neked menne az, hogy férfit keress, ha az lenne az "elfogadott"?

Számtalanszor elmondtam már, ha igen, akkor minimum bi vagy.

Ha nem menne, meg mit köpködsz ilyeneket a fórumra?

A melegek pont ugyanúgy éreznek a férfiak iránt, mint egy hetero férfi a nők iránt vagy mint egy hetero nő a férfiak iránt. A lányok meg pont annyira érdekelnek szexuálisan egy meleget, mint egy hetero férfit egy másik férfi, de lehet, hogy annyira sem.

2017. szept. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, hogy ideírok, de elgondolkodtatott a kérdés.

Leszbikus nő vagyok és maszkulin.

Mint nálatok úgy nálunk is megvan a véglet.Vannak olyan meleg férfiak akiről üvölt az hogy meleg és feminin,ezzel szerintem semmi baj nincs,ismerek egy ilyen srácot és egy tündéri aranyos ,bárkinek bármikor segít,nagyon értelmes.Ő így érzi jól magát.Nőies igen,de ezzel szerintem senkit sem bánt.Most akkor azokat a heterókat is köpködjük meg akik melegnek néznek ki de nem azok?Mert csajosabbak néha mint a csajok?

Nálunk ugyan ez van,rólam ordít hogy leszbikus vagyok és igen ebből kifolyólag van hátrányom mint ugyanúgy egy feminim meleg fiúnak is lehet,de ha így érzem jól magam akkor nem változok meg.Kultúráltan tudok viselkedni és nem mutogatom magam nekem ez a jó!


Egy dolgot azonban kiemelnék.Van az a kategória mind a két nemnél aki szándékosan játszik a dolgokra rá!Vagy éppen egy férfi esetleg női parodiává válnak.Ő szerintem egy kicsit félreértelmezik a dolgokat!

Látnak valamit az utcán és azt hiszik hogy mindenki olyan.Akkor most én is látok egy heterót akkor mindegyik olyan.Nem!Csak sok az olyan ember aki gyűlöletkeltő,de mindenhonnan csak ezt halljuk.Mintha sokan elfelejtenének gondolkodni.

21 L

2017. szept. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
85%
Hagyjátok az 58%-ost, szegénynek nincs élete és boldogtalan! Mert ha nem így lenne akkor lenne más dolga is, minthogy heteken keresztül minden meleg kérdés alá odaírja, hogy keressünk magunknak nőt, meg, hogy ez természetellenes. Normális ember hamar felfogja, hogy másokat győzködni a lehetetlenre csak felesleges energiapazarlás. Segítsünk rajta szerintem, mert elég keserves lehet az élete, gyógyítsuk ki a depressziójából. Biztos magányos és nincs senkije, nincsenek barátai. Lehet, hogy olyan csúnya, hogy egy nőnek se kellett, vagy olyan pici farka van, hogy eddig minden nő elküldte és ezért itt vezeti le a feszültségét. Az ilyet csak sajnálni kell, nem leállni vitatkozni vele.
2017. szept. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%

Mindenkinek nagyon ajánlom a BBC Queer Britain című műsorát, mélységesen elgondolkodtató és tanulságos. Az egyik kedvenc mondatom ami elhangzott benne: "Hogyan akarjuk, hogy elfogadjanak minket, ha mi sem vagyunk elég elfogadóak egymással?"

Nincs olyan, hogy valaki rontja a homoszexualitás vagy akármi más megítélését azzal, hogy mer önmaga lenni. Illetve van, de nem kellene hogy legyen. Erről szólna ez az egész, hogy senkinek ne kelljen a négy fal között dermesztő frusztrációban leélnie az életét, vagy épp a tízemeletes tetejére kiállnia csak azért, mert meg kell játszania magát, egy maszkot kell felvennie amit soha nem vehet le.

Elszomorítottak a válaszaitok. Nem mindenkié, de sokatoké. Miért nem elég, hogy a heterók jó része ellenséges és elítélő, miért kell egymással is annak lennünk? Miért ilyen divatos a szűklátókörűség?

Ha egy meleg srác flitteres pólóban, rózsaszín hajjal és kilakkozott körmökkel akar az utcára menni, mert ő másképp rosszul érzi magát, miért nem teheti meg? Kinek a normái szerint élünk? Ki szabja meg mit tehetünk a testünkkel, hogy élhetjük a saját életünket? Kinek akarunk megfelelni? Kinek az akarata előtt hunyászkodunk meg?

Üdv: egy biszex lány.

2017. szept. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a kérdést ítélem el!

Éltem sok helyen Los Angeles, San Diego, San Fransicso és London, de sehol nem ítéltek el.

Ahogy az előttem fogalmazó bisex lány írta, azért mert rószaszín hajjal, flitteres pólóban akarok dolgozni menni, akkor keresek egy olyan munkahelyet ahol mindketten jól érezzük magunkat.

Nem fogok dermesztő frusztrációban élni, attól szenvedve, hogy egy kis borsodi faluban vajon rontom e a melegek nimbuszát?!

Azokon a helyeken megállt az idő.

Londonban pl simán smárolhat két srác a metrón senki nem fogja buzerálni őket.

Los Angeles volt az álomhely oda szeretnék vissza költözni ha találok megfelelő melót!

Ahogy minden ember más és más gondolkodású így minden meleg is az!

Sajnos van egy réteg aki a másikat szekálja, kritizálja, leszólja...

Ahol én melegként rosszul éreztem magam, az Bp-et volt, pedig ott nőttem fel, vidéket hírből sem ismerem. Sajnos nem olyan liberális, mint számtalan világváros.

2017. szept. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Na pont hogy nem nagyobb az elfogadás, ha minden meleget arra kényszerítünk, hogy bújkáljon és olvadjon be a többségbe. Ezt felvilágosultabb országokban elnyomásnak hívják, nem elfogadásnak.


Pontosan!

200 évvel ezelőtt még nyilvánosan kivégeztek valakit, ha férfi iránt érzett vágyat!

Ma már házasodhatunk, béranyától gyerekünk lehet, és erre egyes melegek azt írják, hogy 2020-ban olvadjak be a tömegbe, hogy általam soha nem ismert heteróknak jobb véleménye legyen kb 100 millió homosexuális férfiról a földön.

Na, nemár azt a ....!

Mindig rószaszín tincsekkel a hajamban közlekedtem, nem óhajtom lemosni, világ életem ben pink tincseim lesznek!

És attól hogy meleg vagyok, semmilyen qrva közösségnek nem vagyok a tagja, én én vagyok úgy ahogy én lenni tudok!

Ezért megyek oda, ahol élni hagynak ahogy én szeretnék élni.

2017. szept. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!