Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire lenne ciki meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne ciki meleg körökben, ha húsz évesen odaköltöznék a negyvenhárom éves barátomhoz? 20/f

Figyelt kérdés
2017. szept. 14. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Ht nem tudom, heteró lányként én ebbe nem tudom mi a furi.

Az én meleg barátom ápoló, 20 éves, együtt él a 39 éves doki pasijával.

2017. szept. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha szereted, akkor nem gaz. Akkor gaz, ha nincs hol laknod es igy kenyelmesebb.
2017. szept. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nem gáz.

20 Évesen már nagy kor vagy így nincs semmi baj azzal hogy hozzá költőz. Valahogy én is ilyen kor különbségre vágyóm.

2017. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ez nagyon gáz, sokan mondják azt, hogy "a kor nem számít" miközben igenis számít. Idősebb volt mint most te amikor megszülettél, különben is apád lehetne. Ha engem kérdez valaki akkor a párja és ő között max 8-9 év korkülönbség az egészséges. Ez csak az én véleményem, nem szeretnék vitákba kavarodni szóval kérek mindenkit, hogy ne írjatok olyanokat, hogy "Pedig a kor nem számít" vagy "lehet több is mint 8-9 év". Én csak a véleményem írtam le, szóval köszönöm de nem próbálni változtatni rajta.

A kérdésre visszatérve pedig nagyon tényleg gáz, ha kiruccansz vele egy ebédre akkor a pincértől a párod felvesz egy rendelést, mit mondd? A fia mit kér? De ez a te döntésed, szóval tégy úgy ahogy jónak látod, de a társadalom véleményét nem változtathatod meg!

2017. szept. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
A barátodnak hírtelen baromi sok irigye lenne. :-))))
2017. szept. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

4-es.

Mire a pasi 50 lesz sem maradnak együtt:D

Addig meg minek fizetne lakbért,ha ingyen is lakhat valahol?

2017. szept. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Meleg körökben semmi sem ciki igazából, úgyhogy ezzel ne foglalkozz.

Inkább magad számára lehet negatív, nem is cikinek mondanám, hanem inkább "nem túl szerencsés" dolognak.

Eleve van egy kis "érdek" szaga ennek az egésznek. Te még nagyon fiatal vagy, így talán az is szerepet játszhat a dologban, hogy az ő segítségével eljöhess otthonról. Továbbá, 20 évesen nem biztos hogy dolgozol, így talán a pénz is szerepet játszhat a dologban.

Hosszútávon sem biztos hogy szerencsés ... gondolj csak bele, mire te 30 éves leszel, ő lesz 53.

Az én véleményem tehát az, hogy azután költözz oda, miután tisztázzátok a kettőtök viszonyát.

2017. szept. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
#6 Igen olyasmi. Meg komolyan, Isten őrizzen de milyen szörnyű lehet már, hogy ha beteges lesz a párja aki most 43 éves... Amire ő 30-35 éves lesz, akkor már viheti a korházakba, meg ki tudja, lehet hogy halálos beteg lesz 50-55 évesen a pasi. Komolyan nem kívánom, de ezekkel a kérdezőnek számolnia kell! Főleg azzal, hogy bárki írhatja, hogy a kor nem számít, de az emberek közül van aki nem jó szemmel néz erre, ha vállalod a párod akkor azt is, hogy lenéznek legtöbben emiatt (A véleményem szerint a legtöbb ember ezt a kor különbséget nem jó szemmel nézi)! Szóval az emberek véleményét nem változtathatod meg kérdező! Ha vállalod a párod akkor ne gyere majd ide nyafogni, hogy nem fogadnak el!
2017. szept. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%

Én 16 éves korom óta a páromnál lakok mert akkor tudták meg a szüleim hogy meleg vagyok és ki basztak egy darabig a haveronbál száltam meg aztá meg el mentem csöves szállóba páromanak persze nem szóltam erről de egy hónap múlva rá jött mert este haza akkart kísérni és akkor valótam be neki jól le cseszett hogy már akkor el kellet volna neki mondanom és nyugodtan oda költözhetem volna hozzá örül is neki hogy tud vigyázni a h*lye fejemre xd uthogy már nála lakok 4 éve és 6 éve a párom ő most 36 éves én meg 19



19/F/P

2017. szept. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!