Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ciki, ha 20 évesen még szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha 20 évesen még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Nemrég fogadtam el teljesen magam. Egyszer lett volna alkalmam rá, de érzelmek nélkül inkább nem. Csak most elgondolkoztam, hogy szerintetek ciki, hogy még nem voltam senkivel 20 évesen? A 'meleg társadalom' mit gondol a magam fajtákról?

2017. febr. 4. 20:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%

Nem ciki

Teljesen normális

Nem gondolunk rólad semmi rosszat

2017. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm első.

Második: sajnállak.

2017. febr. 4. 20:26
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
En 25 éves vagyok és még nem dugtak meg bar én mar dugtam hátulról még szűz vagyok. Aki beszól azzal ne is foglalkozz ok is melegek csak meg nem tudták elfogadni. Puszi a szűz kis testedre.
2017. febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

Én 20 évesen vesztettem el. És úgy gondolom, megérte várni arra a személyre, akivel nem bántam meg utólag. :)

21/f

2017. febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
2%
Ha egy rendes ember ellenzi a homóskodást, akkor szerintetek ő is az, akkor aki elítéli a pedókat, gyilkosokat, akkor azok is pedók gyilkosok? Ez a ti logikátok.
2017. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

3.: ^^köszi!

4.: nem kösziˇˇ

5.: áh, látom nem vagyok egyedül ezzel a hozzáállással :D

6.: hááááát... heteroszexuálisok köreiben arányaiban csak annyi pedofil és gyilkos van, mint a homoszexuálisok között. Mivel a heterók többen vannak, szóval ott ezekből a gyöngyszemekből is több van. Tehát: utáljunk mindenkit! - kivéve az aszexuálisokat. Ó :D ők kisebbség. Utáljuk őket is!

Istenem. Olyan divatos utálni minket, de tudni rólunk -a melegekről - bármit is, már nem...


Mindenesetre köszönöm szépen az eddigi hasznos válaszokat. Kicsit könnyebb, hogy valószínűleg nincs mit szégyellnem:)

2017. febr. 4. 21:43
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak valószínűleg hanem egyáltalán nincs mit szégyellned, én is 21 évesen vesztettem el az akkori párommal és bár így 4 évvel később már nem vagyunk eegyütt, de akkor se bánom ,hogy vártam és kapcsoaltban vesztettem el nem valami random emberrel.
2017. febr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
De igen. Szégyellheted magad.
2017. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Nem ciki.
2017. febr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
De az. Gondolj a szüleire.
2017. febr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!