Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lány vagyok, de a kérdés ide...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok, de a kérdés ide tartozik. Van egy kopasz, szakállas, nagyon férfias munkatársam. Megpróbáltam közeledni, de lepattintott, mondván hogy meleg. Ez mennyire komoly?

Figyelt kérdés
Lehet hogy csak kifogást keresett? Nem tűnik annak...

2017. szept. 17. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Vannak nagyon férfias kinézetű melegek is.
2017. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
És ha mondjuk nem meleg, akkor már nem is számít, hogy lepattintott? Vagy mégis mi a jó édes cseresznyepálinkán változtat a helyzeten?
2017. szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha nem meleg, elég rossz kifogás volt... Nem sértődnék meg ha simán csak nem érdeklem. :)
2017. szept. 17. 21:33
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha valóban le akart pattintani, mert nem jössz be neki (vagy egyéb okokból nem akar kapcsolatot), akkor megsértődtél volna, ha azt mondja, hogy nem vagy az esete, így viszont a sértődés elmarad.
2017. szept. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk azért puszta udvariasságból én nem kockáztatnám, hogy elhíreszteljék rólam, hogy meleg vagyok...
2017. szept. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Sokon nem látni,hogy meleg. pl. rajtam se látni sok munkatársnőm nekem is csapja a szelet, de sajnos hiába. Nem is hiszik el hogy meleg vagyok pedig fiúval élek. Azért nem kell úgy kinézni meg viselkedni mind egy bolond szerintem ha már fiúnak születél élj is úgy, ez a mottóm . az meg hogy kivel élek magán ügy. Én ezt így gondolom. Hid el semilyen hetero srác nem mondaná magára hogy meleg, még a melegek is nehezen mondják ki ezt magukról. Lehet, hogy ő is olyan gondolkozású mind én és sokan vannak így vele.
2017. szept. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Felajánlottad magadat, nemet mondott.

Tudom sok lány nehezen fogadja el az elutasítást (nincsenek hozzá szokva), de tartsd tiszteletben a döntését.

Ha fordítva lenne, akkor te is elvárnád, hogy a "nem" után a pasi visszatáncoljon.

2017. szept. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

Nem hinném, hogy van olyan férfi, aki melegnek titulálná magát, csak azért mert egy csaj nem jön be neki :)

Gondolom minden fiúnak van jobb ötlet ennél a tarsolyában, ha le akar koptatni egy csajt.

+ nekem is van szakállas, teljesen férfias meleg ismerősöm, akiről soha senki nem mondja meg. (kopasznak nem kopasz) :)

2017. szept. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!