Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik valamiylen módszer a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik valamiylen módszer a szexuális vonzódás megváltoztatására?

Figyelt kérdés
Tud valaki ezzel foglalkozó szakembert anánlani?
2017. szept. 18. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nincs ilyen sajnálom xd
2017. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Vannak ilyen kuruzslók, akik saját elmondásuk szerint értenek ehhez.


Teljesen értelmetlen hozzájuk fordulni, a szexuális beállítottságodat nem fogják megváltoztatni, csak az önelfogadást fogják késleltetni.


Azt javaslom, hogy az önelfogadásra gyúrj rá inkább, esetleg menj pszichológushoz.

NEM azzal, hogy meg akarsz változni, hanem azzal, hogy el akarod fogadni magadat :)

2017. szept. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
A szexuális vonzódásra nincs gyógyír mivel úgy születünk, hogy már max el tudjuk fogadni. Amúgy is nincs semmi baj a melegségel. Én is meleg vagyok és teljes életet élek semmi hiány nincs.Úgy hogy csak fogad el magad és légy boldog
2017. szept. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6%
Akkor van rá esély, ha nem kizárólagos a vonzódásod. Én nőkhöz is vonzódom és kislányokhoz is, az utóbbit jó lenne megváltoztatni, hogy csak nőkhöz vonzódjak. Nehéz, de nem lehetetlen. Talán.
2017. szept. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Nekem olyan volt ami 2 évre bejött, aztán újra érdekelt. Meg lehet próbálni,d e úgy érzem felesleges
2017. szept. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Nincs, viszont az elfogadásra van.

Amerikában voltak mindenféle átnevelő táborok, és tudod mi lett a vége? Azok, akik "eredményeket" értek el később depressziósak, esetleg öngyilkosok is lettek, és mindenféle szexuális deviancia fejlődött ki bennük az elnyomott vágyik miatt.

Nem a homoszexualitással van baj, hanem a belénk nevelt homofóbiával, ami miatt ezt problémának tartjuk.

2017. szept. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Megkérdezhetem, hogy miért akarsz rajta változtatni? (Egyébként elvileg lehetséges csak a mentális egészségedet szétc*eszi.. szerintem nem éri meg.)
2017. szept. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Te nem tudod magad elfogadni, vagy a körülötted lévők?

A szexualitásodat nem tudod megváltoztatni, ahogy egy hetero sem lehet meleg, mert egyszer csak úgy gondolja, hogy az szeretne lenni.

Ha a szüleid nem tudják esetleg elfogadni, változzanak ők, tegyék félre a homofóbiájukat.

Sok meleg érez így az elején maga iránt, és próbál változtatni, de előbb utóbb belefárad, és rájön, hogy ez van, ezt kell elfogadni.

2017. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokat segít, ha ismerkedsz, barátkozol melegekkel.

Kérdezd meg a tapasztalataikat, ők hogyan vészelték át ezt a korszakot.

2017. szept. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!