Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg passzív fiúk próbáltátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg passzív fiúk próbáltátok már az aktív szerepet is? Vagy jó az ami van?

Figyelt kérdés

2017. szept. 26. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem próbáltam, és nem is vágyom rá. Jó az, ami van. :)
2017. szept. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Nem vágyok rá.
2017. szept. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Próbáltam, nem tetszett... (előtte is éreztem, hogy a passzív oldal érdekel)
2017. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Próbáltam egyszer és nem jött be.


Ha tényleg annyira foglalkoztat a gondolat folyamatosan, akkor lehet nem is passzív vagy, hanem uni. Olyat hallottam már, hogy valaki uni, de vannak időszakok az életében (akár évek is), amikor csak az egyik szerepet szereti csinálni, aztán inkább cserél.

Amúgy ha olyan unival vagyok, aki szeret szopni is, akkor azt szoktam hagyni, de a passzív szerepeket jobban élvezem.

2017. szept. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es igaz én uni vagyok, nekem is vannak időszakok mikor aktiv vagyok meg mikor passzív. Csak érdekel, hogy mit gondolnak más melegek is eről a passzív - aktív szerepről. Most én is passzív vagyok a párommal, de szeretnék gordítani rajta, de ő még nem volt passzív szerepben így várom míg úgy érzi hogy mehet a dolog oda vissza .
2017. szept. 26. 12:11
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

5:


Egyszerűen csak sok ember van, aki kizárólag a befogadó (passzív) vagy a behatoló (aktív) szerepében szereti élvezni a szexet. Abban érzi jól magát. Ezzel nincs semmi gond. Nem mindenki rejtett uni a világon.

2017. szept. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Passzív vagyok. Kívül belül, lélekben is.

A párommal egyszer próbáltam az aktív szerepet, sok év után, engedte hosszas kérlelés után, nekem nem esett jól. Megdugtam, de soha többet, és tényleg csak azért mert szeretem és jólesett a feneke.

2017. szept. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Én inkább uni/aktív vagyok. De imádok szopni! És akit szopok, azt bizony élvezésig szopom. Ez mondjuk passzív szerep. Az anális szexet nagyon nem is szerettem aktívként se, talán mert a szőrös fenék elundorít. Viszont amióta a mostani srácommal találkozgatok, szuper szexis, szőrtelen feneke van, és imádom nyalni, dugni.


És annyira szeretem, hogy ő az első fiú, aki kedvéért a passzív szerepet is kipróbáltam. <3 :-)


Na az egészből annyit akartam kihozni, hogy ha megvan a tökéletes partner, akkor vele mindkét szerepet érdemes kipróbálni... ;-)

2017. szept. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as bizony úgy vagy jó mind két szerep, én is uni vagyok ☺
2017. szept. 27. 12:25
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer próbáltam, de a behatolás után azonnal lelankadtam, nagyon nem jött be a dolog
2017. szept. 29. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!