Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akik heterok, de a karrierjük...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik heterok, de a karrierjük miatt belemennek a meleg helyzetekbe, azoknak hogy változik a hozzáállásuk? Engem hat hónapja dug seggbe a főnököm, és kezdem élvezni.19/f

Figyelt kérdés
2017. szept. 28. 18:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%

Én is rásegítettem kicsit az előremenetelemre a főnök ágyában. A kezdeti undort idővel felváltotta a közöny. Nem élvezem, de nem tölt el undorral. Magamtól nem jutna eszembe csinálni mással.

F34

2017. szept. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%

ez undorító még ha igaz is és fel mered vállalni.

De a fő probléma hogy minek van agyad ha nem tudod használni?

2017. szept. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
78%
Te nem vagy hetero.
2017. szept. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem menne heteroként, taszít a gondolat. De olyat olvastam hogy egy hetero srácot az idősebb főnöke gyakran leszívott egy kis extra prémiumért. Neki is csak egy darabig ment, mert kezdett depós lenni emiatt. De ha már belement, akkor nem tudom mennyire hetero...vagy passzolok.
2017. szept. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!