Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 26 évesen sok pasit ki akarok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen sok pasit ki akarok próbálni, ez bűn?

Figyelt kérdés

Fiatalnak tartom magam, kíváncsinak.

Addig nem akarok komoly párkapcsolatot, míg nem éltem ki magam. Sok-sok férfival szeretnék lenni addig, míg elkötelezem magam valaki mellett.

Rengeteg minden izgat, élvezettel tölt el, mindden túl akarok lenni.

(Egyébként passzív vagyok.)



2017. jún. 9. 15:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális. Én úgy vagyok vele, hogy addig próbálok ki ilyen dolgokat amíg megnem találtom az igazit.

19/F

2017. jún. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
ezért van ennyi nemibeteg meleg...
2017. jún. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem para. Kb 100-ból 99 meleg így gondolkodik.

Hálát adok az égnek, hogy a meleg barátaim nem ilyenek, és ők megtalálták a boldogságot, és egy normális párt.


22l-heteró

2017. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem gondolom, hogy ez bűn lenne, de azzal számolj, hogy bizony van olyan, akit ez a fajta életmód - még akkor is, ha egy idő után "kinövöd" majd - taszít. Így később nem akarnak majd veled kezdeni. De nyilván ez meg olyan, hogy ha valakivel ennyire másmilyen a felfogásotok, akkor amúgy sem alkotnátok jó párt és nem veszítesz semmit.


Én azt javaslom, azért ésszel és felelősséggel csináld. Nincs azzal baj, ha az ember ki akarja élni magát, szabadon ki akar próbálni sok mindent, több emberrel szeretne együtt lenni, de azért ne szedj össze semmilyen nemi betegséget és ne csinálj olyasmit, amit később megbánhatsz.

2017. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nyilván védekezéssel, de ez heteroknál is ugyanúgy érvényes.
2017. jún. 9. 15:34
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem pedig igenis baj. Tényleg ezért van ennyi rengeteg nemi beteg ember. Én már lassan nem is merek ismerkedni az ilyenek miatt mint te, nehogy elkapjak valamit.
2017. jún. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Eddig csak komoly kapcsolatban gondolkoztam, nem volt kalandom.

Nemrég fogalmazódott meg bennem, hogy addig nem tudok önmagam lenni egy párkapcsolatban, míg vannak bizonyos vágyaim. Nyilván a legjobb a párommal lenni átélni ezeket, de ilyen-olyan is akad köztük, ami megcsalásnak minősülne, tehát szinglin kivitelezhető csak.

2017. jún. 9. 15:36
 8/15 A kérdező kommentje:

Aki nemi bajjal, nem értem...

Lényegtelen, hogy milyen neműekről beszélünk... ha valakinek nincs agya, az így is, úgy is belemegy ész nélkül a szexbe... de ne mondjátok már, hogy csak, azért, mert valaki meleg, rögtön már másokat megfertőz, és biztosan napi 8 partnerrel megy a védekezés nélküli szex...

2017. jún. 9. 15:40
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy hogy anális szexhez húzol óvszert. A nemi betegségeket máshogy is el lehet kapni.
2017. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hajt a vadászösztön, ennyi. Hogy baj-e, azt te tudod, meg az az ember, aki mellett majd megállapodsz(?). Én részemről azt gondolom, hogy örülök, hogy viszonylag korán (22 évesen) megtaláltam a párom, akivel boldog vagyok, mert az élet rövid és így ennyivel is több időt tölthettünk együtt. Mindezt annak ellenére gondolom így, hogy nekem is voltak olyan dolgok, amiket kipróbáltam volna még, de így, monogám párkapcsolatban élve passzoltam őket. De ez én vagyok, te meg te vagy.. nem kell egyformán gondolkodnunk

Viszont szerintem - és ezt ne vedd sértésnek, de - kicsit későn kezded ezt a "kiélem a vágyaim" dolgot.. Sajnos az a helyzet, hogy a 30-as éveid elejétől már egyre nehezebb lesz párt találnod (párkapcsolatra), mert a fiatalok többsége fiatalokat keres, az idősek pedig szintén ezt teszik. Nehogy úgy végezd, hogy jóllehet kiélted magad, de egyedül maradtál és gyakorlatilag már csak a szexrandiknak élsz.


27f m

2017. jún. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!